Lista ocen Toyota Corolla XII Sedan (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kerado
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
ekonomiczność super - więcej napiszę w raportach spalania Ale: wg mnie fajna opcja dla ludzi, którzy cenią sobie jazdę ekonomiczną. Wg moich obserwacji samochód spala minimum ok 2-3 l mniej niż porównywalne benzyny w automacie, a cena ta sama, co daje przy przebiegu ok 20 tys rocznie oszczędność ok. 2000 zł, 5 lat to 10.000 zł, 8 lat ok. 16.000 zł :-)
~Saint
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Serwis i części uważam że nie są specjalnie drogie. Spalanie zależy od dynamiki. Da się zejść poniżej 6l/100 poza miastem przy bardzo oszczędnej jeździe. Przy spokojnej jeździe średnia poniżej 8. Moja "norma" to niestety 9l/100 (50% autostrady)
~J23
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
O naprawach się nie wypowiem (za krótko i nie było) ale zakup droższy niż auta konwencjonalnego a spalanie wcale nie powala (chyba ze tylko w mieście)
~major
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Ciężko powiedzieć po 5 tyś km. Póki co wymieniłem olej po dotarciu, nie jest to konieczne ale wole chuchać na zimne jeśli mam nim trochę pojeździć.
~roygbiv
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Silnik, przynajmniej w teorii, ma być bezobsługowy, co zwiastuje w miarę tanią eksploatację, zwłaszcza na gazie.
~Dawid
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Ciężko powiedzieć po tyłu km. Płaci się za serwis co 15 tys km i tyle. Ceny nie są jakieś kosmiczne więc nie ma tragedii.
~Norbert
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
Piano Black na tunelu środkowym łatwo się rysuje może być to irytujące po kilku latach użytkowania auta, u mnie już są pierwsze rysy.
~Tomasz
Sedan 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Auto pali minimalne ilości paliwa, przy delikatnej jeździe można zejść poniżej 4 l/100 km.
~infiniti
Sedan 1.6 Valvematic Dual VVT-i 132KM 97kW
auto jest bezobsługowe i to było pierwsze kryterium przy zakupie.
Dziennik kosztów dla Toyota Corolla XII Sedan
7,4
~XXXX
Sedan 1.5 VVT-i 125KM 92kW
Mało pali o ponad 1 litr / 100 km od mojego ostatniego samochodu.
Toyota Corolla XII Sedan