Lista ocen Toyota Camry IX Sedan (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz12765
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Brak usterek, nigdy nie zawiódł. Jedyny zawód to patrzenie na system inforozrywki który opisałem wcześniej. Co do pytania czy kupiłbym auto ponownie, zdecydowanie NIE!! nigdy w życiu nie popełniłbym tego błędu drugi raz. Spróbowałem, przeżyłem i już mi wystarczy, zacząłem na nowo doceniać inne marki. Dzień sprzedaży był najlepszym dniem mojego życia.
~KTM
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Żadnych awarii. Wszystko działa bez zarzutu. Za to jak miałem na weekend nowego superba to przy jeździe w deszczu zaświeciła się kontrolka informująca o wyłączeniu/usterce asystenta pasa ruchu i tak już do końca zostało. Niby drobnostka którą pewnie wystarczyło zresetować w serwisie ale jednak w nowiutkim aucie... no nie powinno się zdarzyć.
~Paweł
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Brak jakichkolwiek uwag, ewentualnie do drobiazgów mogę zaliczyć nie zawsze otwierający się natychmiast wlew paliwa, którego przycisk czasem trzeba fizycznie dłużej przytrzymać.
~jacek1475
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
To co pisałem wcześniej jak może poprawią oprogramowanie nawigacji to będzie wtedy ok . No i można się trochę przyczepić że w aucie tej klasy brak elektrycznej klapy bagażnika .
~Vesoly79
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Póki co, czasem wyskakuje błąd zabrudzonych czujników, gdy warunki są bardzo niekorzystne. Gdy sytuacja na drodze się poprawi to i błędy znikają.
~Mr . Nie
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Mitem jest bezusterkowość tych aut aso ma sporo pracy oj ma .
~Nocturne
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nic się dotąd nie popsuło. Toyota to wciąż synonim niezawodności.
~Adam
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Na tą chwilę nic się nie dzieje i mam nadzieję, że tak zostanie na długi czas.
~Marek
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Samochód jest nowy, ale wszystkie mechanizmy działają perfekcyjnie.
~P
Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Spalony bezpiecznik. Pierdoła. Nie ma co na to nawet zwracać uwagi.
Toyota Camry IX Sedan