Lista ocen Skoda Superb III (5)

3,4
~manfretka
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Jak to się mówi w internetach: dramat. Auto wielkie i przestronne, bagażnik wielki jak hangar. Łatwo się prowadzi, jedzie bezwysiłkowo, ale to pojazd dla kogoś kto nie lubi prowadzić, kto samochody traktuje wyłącznie użytkowo. Fotele (oparcia) są koszmarnie niewygodne, regulowane podparcie lędźwiowe jest w połowie pleców. Dziwne "zagrania" ergonomiczne, jak tempomat w dźwigni kierunkowskazów, jak ogrzewanie lusterek pochowane koło składania...
~Andrzej
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Użytkowałem przez 1,5 m-ca jako służbowe. Zrobiłem ok. 8 tys. km. Głównie w trasie, ale też i wyjazd na święta. Do Skód czy VAG byłem raczej sceptycznie nastawiony. Teraz wiem, ze to naprawdę bardzo dobre auto. I naprawdę duże i wygodne. Silnik 1,5 benzyna 150km w zupełności wystarczy jak ktoś nie ma żyłki sportowca. Ciśnięty mocno dużo spali. Skrzynia DSG czasami lubi szarpać i ogólnie nie jest szybka w starcie. Reszta w komentarzach.
~Krzysiek
Liftback 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Samochód bardzo wygodny, silnik cichutki i ekonomiczny mimo automatu i jazdy 90% w mieście. Bardzo szybko się nagrzewa. Podstawowe nagłośnienie średniej jakości. Aktualny przebieg mojego auta to 20.000 km. Póki co żadnych poważnych usterek.
3,1
~S III 1,5
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto miało być rodzinnym autem i takie jest ogromne itp. Jednak po kilku latach człowiek dostrzega minusy a jest ich w tym aucie mnóstwo .
3,1
~Romek
Liftback 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Mułowate powolne auto , na dodatek dosyć usterkowe . Cała otoczko rzekoma jakie to dobre auto można wsadzić miedzy bajki .