Lista ocen Skoda Superb III (22)

~adam_skotniczny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie z samochodu jestem bardzo zadowolony. Wielki bagażnik i ogrom miejsca z tyłu- to auto naprawdę zagina czasoprzestrzeń jeżeli chodzi o stosunek przestronności do rozmiaru. Spalanie w mieście od 8l w górę, w trasie udało mi się zejść poniżej 6- generalnie mnie to nie martwi bo zawsze tankuję do pełna :) Dynamika jak na kosiarkę 1.4 z turbiną jest pozytywnym zaskoczeniem- samochód ładnie się rozpędza, silnik przy autostradowych...
~Darek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Nadspodziewanie kompletny samochód wyposażony w wiele bardzo praktycznych i przemyślanych rozwiązań, które bardzo ułatwiają życie. Skody Superb używam od roku zakupiona z wyprzedaży rocznika w leasing co pozwolilo na uzyskanie ok. 17 tys. rabatu w stosunku do ceny katalogowej. Szukając samochodu szukałem czegoś do 100k i zastanawiałem się nad Passatem, Super i Mondeo. Ford odpadł od razu że względu dużo słabsze wnętrze. Passat mocno mnie...
~filip_22
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Polecam kiedy ktoś potrzebuje przestronnego auta dla rodziny. Ściganci mogą sobie darować. Jest wygodnie, cicho, niezawodnie, przestronnie. To taka "Octavia +20%". Za to jak się umyje (kolor szary biznes) i włączy te ledy... mnie się to auto porostu bardzo podoba.
~uzytkownik superbiny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
czeka sie na auto 4-5 miesiecy ale warto czekac! Auto piekne, ledy piekne. Kupilem wersje ambition z gwarancja na 4 lata i kilkoma dodatkami.
~Robpol
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo dobre auto za rozsądne pieniądze. Wiele osób dziwiło się tak małemu silniczkowi w takim sporym aucie, ale po przejażdżce zmieniało zdanie, gdyż jest on dla większości kierowców wystarczający. Bardzo dobre parametry 8.6s/100 i ponad 220km/h vmax, gdyż auto nie jest w cale takie ciężkie 1350kg. W mojej cenie godne polecenia, wiadomo, że z większym silnikiem będzie jechało lepiej, ale cena też zdecydowanie wyższa no i koszty zużycia paliwa...
~Kierowca,właśiciel
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie auto sprawuje się dobrze,nie jest pozbawione wad, jednak plusy zdecydowanie przeważają
~Tdg
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo ciekawy design auto mialem jako jeden z 1 w 2015 i przyciągało wzrok. Niezwykle obszerne przód tył czy bagażnik, deska rozdzielcza bardza ładna obsługa intiicyjna, spasownie elementów na dobrym poziomie po 2 latach użytkowania
~uzytkownik superbiny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
To moj drugi wpis. Rok juz jezdze tym autem, najezdzilem 30 tys km. Jak narazie BEZAWARYJNE i DOPRACOWANE auto.
~Michał
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Samochód bardzo przestronny tani w eksplantacji być może mało nim jeżdżę ale polecam
~Mańq
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie wszystko jest o.k Drobne draczenie lewego przedniego głośnika przy minusowych temperatura i dwa razy przedni led się nie zapalił-był komunikat na desce(po restarcie silnika działał o.k).