Lista ocen Skoda Superb III Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW 2015-2018 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Monter
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Drobnych usterek brak na razie. Choć jest kilka rzeczy które mi osobiście przeszkadzają w tym aucie. System START-STOP - jest każdrorazowo po uruchomieniu auta aktywny i można go dezaktywować przyciskiem, ale mimo prawie roku jazdy ciągle przypominam sobie o tym dopiero jak mi zgaśnie - a często zdarza się to np. na lewoskręcie i chcesz ruszyć a auto musi najpier odpalić silnik, te pół sekundy może mieć znacznie dla naszego bezpieczenstwa....
~Marlon
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Zauważyłem, ze wyświetlacz LCD przy wskaźnikach prędkości i obrotów mi tak lekko przygasa, coś na kształt zakłóceń w sieci energetycznej, jak przygasa żarówka, nie do końca, ale tak lekko, takie lekkie mrużenie. Będę obserwował, i jakby co to do naprawy gwarancyjnej. Poza tym nic na ten czas :)
~Paweł
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Nie odnotowałem nic poza wymianą przycisku przesuwania fotela pasażera bo nie działał przy odbiorze samochodu. Przy 13 tyś km mam dość duże wytarcie na kierownicy. Mają wymienić całą na gwarancji bo ponoć zużycie nie z mojej winy. Faktyznie- jeździłem egzemplarzem z przebiegiem 60 tys km i była jak nowa.
~pekotek
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wycieraczka piórko tylne do wymiany po paru tys, nie chcieli na gwarancji :( reflektor do jazdy dziennej wyłączal się - po aktualizacji softu ok, głośne lusterka boczne składane czekają na wymianę. Przycisk start stop wymieniony po ok 25tys.
~cinderella
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
niezdjęte blokady zabezpieczeń transportowych; profilaktyczna wymiana maglownicy; dziwne zachowanie automatycznych świateł po myjni ręcznej (przeszło samoczynnie po kilku dniach); niewchodzący pierwszy bieg (incydentalne przypadki);
~KR
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Auto kupione 3 lata po premierze zatem wszelkie tzw. choroby wieku dziecięcego myślę, że już są w tym modelu wyeliminowane co potwierdza mój egzemplarz. Jak na razie nic się nie dzieje.
~gh
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
zaczeło mi pukać zawieszenie w przodzie, jade do serwisu na gwarancji wiec zobaczymy co to, jak na mój przebieg to trochę porażka, że to już
~Zdzichu
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wadą jest dotyk radia świruje na mrozie, drążek zmiany biegu zachodzi farba,przedni LED w konsoli przedniej nie równo świeci
~Marcin
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Stuki w zawieszeniu, smarowanie tulejek kilkakrotnie, wymiana tulejek i stuki cały czas stuki
~xjakub
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Przy przebiegu 4000km ciężko o usterki, ale podobno silnik chwalony więc zostawię ocenę dobrą.
Skoda Superb III Liftback