Lista ocen Skoda Superb III Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW 2015-2018 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Dałem komplet gwiazdek ponieważ wydaje mi się że w tej cenie jest bardzo dobre. Do ok. 160km/h jest cicho i przyjemnie. Przy prędkości od 170 robi się już wyraźnie głośniej. Zdarza mi się zrobić w ciągu dnia trasę ok. 1000km i po powrocie nie czuje się specjalnie zmeczony - jest dużo lepiej niż w renault Megane którym jeździłem wcześniej.
~adam_skotniczny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Przy wysokich prędkościach hałas pędu powietrza, poza tym ok. Stojąc w korku nie słyszę że silnik jest włączony, żadne wibracje nie występują. Mechanizm składania lusterek głośny jak diabli.
~uzytkownik superbiny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
W porownaniu do toledo, diesla... no tak nie mozna tego porownywac. Dla mnie jest cichutenko. Jak ktos sie przesiada z merca pewnie bedzie mial wiecej do powiedzenia.
~Robpol
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Tutaj muszę przyznać że przydałyby się dźwiękoszczelne szyby. W stosunku np do Citroena C5, jest zdecydowanie głośniej przy większych prędkościach
~uzytkownik superbiny
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Moim zdaniem rewelacja. Jak moj pies jest w aucie i szczeka przy zamknietym aucie to prawie go nie slychac...
~Michał
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Jeździłem passatem z tym silnikiem i był lepiej wyciszony
~Kierowca,właśiciel
Mogło być lepiej ale tragedii nie ma,mocna 4
~dZideks
Liftback 1.4 TSI 150KM 110kW
Nie sprawia problemu do 120 km na godz.
Skoda Superb III Liftback