Lista ocen Skoda Superb III Kombi (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Bardzo dobry i wygodny samochód, dobrze wykonany, nic nie trzeszczy, wszystko zmontowane solidnie. Porównywałem Passata i był sporo droższy przy podobnym wyposażeniu. Za tą cenę otrzymujemy kawał solidnego i wygodnego auta. Jakość materiałów generalnie dobra (za wyjątkiem błyszczących plastików). Atrakcyjne cenowo opcje.
~Andrzej
Kombi 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
W sumie nie znam ceny. Pewnie koło stówy. Uważam, że jak ktoś chce duże, porządne auto, które posłuży i pojeździ, to to jest świetny wybór. Nie trzeba iść na żadne kompromisy, bo to jest auto pełną gębą. Jak ktoś chce mieć znaczek na masce, to pewnie musi szukać gdzie indziej. Ale i tak większego nie kupi pewnie.
~seweryn_tajny
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Wydaje mi się że jest to dobry stosunek jakości do ceny. Znajomy w swoim nowiutkim BMW 525 XDriwe po przejechaniu 78tys km musiał całe zawieszenie wymienić 7tys (jak kupujesz takie auto to liczysz na super jakość) dlatego ja uważam że skoda za ulamek tej ceny to dobra jakość za dobrą cenę.
~Świerszcz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Za wyposażenie tego auta daje 6 bo mamy full opcje za ułamek ceny np mercedesa BMW czy audi biorąc pod uwagę jakie ja posiadam wyposażenie czyli siedzenia elektryka pamięć skuta kamery cofania aktywny tempomat bi xseno GPS automatyczne parkowanie i wiele wiele innych
~Mike
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Zależy od punktu widzenia. Jako nowe auto dość drogie - sensownie wyposażony Superb to jednak co najmniej około 160-170 tys. zł. Na rynku wtórnym dwu-trzy latka w pełni wyposażonego można znaleźć za około 100 tys. zł. Jest to - moim zdaniem - bardzo dobra oferta.
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
zapłaciłem za auto 209k i świadomie wydałem te pienjsdze, tzn wziąłem w leasing heh, ale wiem że np za audi a6 z taką konfiguracja grubo ponad 300k trzeba zapłacić, a nie każdy ma aż tak duży budżet
~filip_22
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
106 tysięcy za taką przestrzeń i praktyczność to nieźle. Ale dajesz parę tysięcy więcej za Passata i wskakujesz jeszcze pół szczebla wyżej. Widać , że koncern specjalnie pozycjonuje Superba trochę niżej.
~Unknown
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Cztery lata temu auto wycenione znakomicie, w porównaniu z dzisiejszymi cenami to pułap średnio wyposażonej Octavii. Za te pieniądze świetne auto, z dobrym silnikiem i wyposażeniem.
~Dariusz
Kombi 2.0 TSI 280KM 206kW
To nie jest audi ale moim zdaniem daleko nie odbiega od marek Premium, a jest zdecydowanie tańszym samochodem niż marki uznawane za premium. Moim zdaniem jakość do ceny jest właściwa
Dziennik kosztów dla Skoda Superb III Kombi
7,1
9,3
~Paweł
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Szczerze uważam, że przepłaciłem. 136k za S3 w wersji L&K Kombi, niby dobra oferta, ale po niespełna dwóch latach użytkowania mam wrażenie, że to były źle wydane pieniądze.
Skoda Superb III Kombi