Lista ocen Skoda Superb II Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013 (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafuzz
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Przód i na boki widać co trzeba. Z tyłu lipa. Szyba tylna jak wizjer w drzwiach. Na parkingu patrzenie we wsteczne lusterko jest stratą czasu. Używać bocznych lusterek, rozglądać się na boki i do tyłu no i oczywiście polegać na czujnikach parkowania, bez nich parkowanie tyłem tym krążownikiem byłoby wyzwaniem.
~czaki
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jeżeli ktoś kupuje prawie 5m auto, to musi się liczyć, że może być ciężko. Ale przede wszystkim co w superbie poprawia widoczność, to ogromne lusterka, które z zewnątrz wyglądają normalnie, ale w porównaniu z innymi modelami są wielkie i dają dużo informacji. Zawsze po przejściu do innego auta muszę się chwilę przyzwyczajać.
~Jarek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Tylna szyba w sedanie jest bardzo mała. Sytuację zdecydowanie poprawiają ogromne lusterka a podczas parkowania - precyzyjne czujniki z przodu i z tyłu. Tylna szyba jest często mało przejrzysta podczas deszczu - brak jest tylnej wycieraczki.
~Sław
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do tyłu bardzo ograniczona, ale dzięki seryjnym czujnikom parkowania nie ma tragedii i można sobie poradzić z parkowaniem. Do przodu widoczność dobra jak większości samochodów w tej klasie.
~Olek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Słupki przód ograniczaja widoczność, trzeba się przyzwyczaić żeby sie gdzieś nie nadziać:), ale obecnie nowoczesne auta mają dość szerokie słupki mając na względzie bezpieczeństwo.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jestem przyzwyczajony do limuzym, więc nie ma dla mnie przoblem. Po za tym mam z przodu i z tyłu czujniki co powoduje parkowanie bardzo łatwym.
~wrotas2
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Można by mieć jakieś zastrzeżenia jeśli chodzi o widoczność do tyłu, ale tu np. przy parkowaniu pomagają czujniki i ekran.
~spoco
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Słupki szerokie. Tylna szyba nie daje dobrej widoczności przy cofaniu. Dobrze działa czujnik cofania. Duże lusterka boczne.
~rachunek@o2.pl
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do tyłu bardzo słabo do przodu przeciętnie. Na boki OK. w Volvo 740 jest super , ale za to jak to wygląda :)
~siaba
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Jak na gabaryty nie jest źle - bardzo pomaga wyświetlacz z czujnikami parkowania.
Skoda Superb II Sedan