Lista ocen Skoda Superb II Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013 (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olek
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie OK, ale jak wspomianiałem powyżej dwie usterki: skrzynia biegów - metaliczne stuki oraz gwizd turbiny to są mam nadzieje tylko drobiazgi. Na razie się tym nie przejmuję mam jeszcze 4 lata gwarancji ( opcjonalnie dokupiłem dodatkowo 3 lata). mam nadzieję że jak bedzie miało się coś stać ze skrzynią czy turbiną to w czasie trwania gwarancji.
~Krzych
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
żarówki padały jak muchy chyba chińska produkcja po wymianie ok, brak możliwości otwarcia drzwi kierowcy naprawione w ramach gwarancji, odboje amortyzatorów tylnych kół szybko rozpadły się po 50 tys przebiegu koszt w ASO z robocizną około 400 zł
~Rafuzz
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
osłona tarczy hamulcowej 70 PLN + wymiana Szwankuje trochę klapa bagażnika, nie chce się otwierać z pilota jakby siłowniki nie dawały rady i lekko ręką trzeba jej pomagać
~wrotas2
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Do przebiegu 76 tys. bez najmniejszych problemów. Jedyną naprawą była wymiana przetartej wiązki elektrycznej, bo przestała otwierać się tylna klapa (700 pln w ASO).
~spoco
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
W świeżo odebranym samochodzie nie działa oświetlenie wewnętrzne z przodu. Sprawę wyjaśnię po wizycie w serwisie. Ale zdecydowanie mi się to nie podoba.
~Pawełs
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Padł alternator po 70 tyś km, przy 95 tyś chłodnica do wymiany. Teraz się produkuje papier a nie samochody.
~Makaro
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Ma zaledwie 10 tyś., więc bez problemów. Tylko jedno nie kupujcie firmowej nawigacji. Szkoda kasy.
~niedved
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Ciężko powiedzieć mam auto od tygodnia. Ale na chwile obecną ok.
~Sław
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Na dzisiaj nic się nie dzieje. Mam go za krótko by to oceniać.
~siaba
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
jak na razie nic się nie dzieje a poza tym gwarancja przedłużona do 5 lat.
Skoda Superb II Sedan