Lista ocen Skoda Superb II Sedan (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Uzzytkownik
Sedan 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wybornie! Za 80 000 można kupić najwyższy model Skody z silnikiem diesla, doskonale wyposażonego. Warta uwagi jest wersja Active + pakiet Fresh (o ile nie zależy Ci na xenonach). Większość funkcji elektronicznych jest do włączenia za darmo w serwisie po odebraniu samochodu (światła corner, czujnik deszczu, pakiet komfort). Najuboższa wersja jest lepiej wyposażona niż średnia Octavia. Za mniej niż 100 000 i mniej niż najtańsze Audi A3...
~malypb
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Za tak duze auto z takimi osiagami uwazam, ze cena jest super. Konkurencja w postaci Audi, BMW czy Merca lub Lexusa kosztuje duzo, duzo wiecej (przy porownywalnych silnikach i osiagach i wyposazeniu). W innych markach (porownywalnych cenowo) jedynie Insignia 2.8 V6 moze probowac konkurowac, ale tez nie do konca ze wzgledu na kiepska aut. skrzynie biegow (slabiutki kickdown) (OPC to nie ta bajka bo ma tylko reczna skrzynie).
~JAK
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
samochód jest b. dobry . W stosunku do swoich"kuzynów" jest prawie o 25.000 zł tańszy. To poważna kwota na eksploatację lub ewent. naprawy, Za dwa lata eksploatacji, i aby tak było dalej,w dniu dzisiejszym komputer wyświetlił przepalenie żarówki oświetlenia tablicy. Oczywiście do standardu dołożyłem koła na zimę , wraz z kołem zapasowym i windą ,której brak w wyposażeniu standardowym.
~Boratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Uważam że to najlepszy samochód za te pieniądze. Dorównujący pod wieloma względami autom znacznie droższym, a niektóre z nich nawet przewyższający. Myślę że upierdliwi mogą narzekać jedynie na znaczek z przodu. Kolega ma najnowszego Passata i tu muszę jedynie powiedzieć że nieco lepiej wykonany, ale komfort, wyciszenie itp. porównywalne, miejsca - mniej, a kosztował więcej ...
~czaki
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
To jest bezapelacyjny TOP przy tych kwotach. Passat trochę świeższy, ale z tym wyposażeniem, to jest 50% ceny dodatkowo. Japońce z tych lat i w tych cenach, to jeszcze takie toporne i starsze wnętrza. Przed zakupem oglądałem praktycznie wszystkie marki, nie zamykałem się na żadną, ale superbina nie miała sobie równych.
~Krzych
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
duża utrata wartości choć myslałem pojeździć dłużej tym samochodem i nie było by to problemem, ale jak się tak psuje to pewnie sprzedam i kupię coś uzywanego bo jak kupiłem nowy wydałem kasę i dokładam to kupię to lepiej za mniejsze pieniądze coś kupić i też mogę dołożyć ale na starcie nie wydałem tyle co na nowy
~RAFAL TAXI
Sedan 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Uwazam ze za jak za te pieniadze nie mozna sie spodziewac cudow a i tak auto jest swietnie wykonczone. Widac tanie plastiki na niektorych elementach (jak np. pas przedni po otwarciu maski \"mega tani plastik\") ale i tak uwazam ze stosunek jakosci do ceny jest doskonaly.
~Bogdan
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jeśli ktoś się zastanawia nad choćby VW, Audi, Mercedesem, Volvo - polecam odrzucić stereotypy i odbyć jazdę próbną tym autem. Nie jeździ się znaczkiem, lecz samochodem. Ja cieszę się, że kupiłem to auto - mam w kieszeni więcej w znakomitej jakości, za o wiele mniej.
~3.6 V6 FSI
Sedan 3.6 FSI 4x4 260KM 191kW
Wyposażenie wnętrza, fotele, i inne smaczki typu dywaniki ze specjalnymi podnóżkami sprawiają, że czujesz się jak w limuzynie z górnej półki, a za 200 tys. w markach premium nie masz co liczyć na mocny motor, pełną opcję w środku, itd.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Sedan
6,2
8,4
~rafalwojciechowski@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Za 77 tys zł kupiłem wielkie i wygodne auto z superekonomicznym silnikiem, mimo, że jest to najniższa wersja wyposażenia (Comfort) to uważam, że wyposażenie jest bogate, w środku wykonanie na miarę Audi, moim zdaniem Superb jest świetnym samochodem.
Skoda Superb II Sedan