Lista ocen Skoda Superb II Kombi Facelifting (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Na pierwszy rzut oka jest super, jednak po dłuższej eksploatacji dochodzę do wniosków, że aż tyle miejsca z tyłu na nogi nie jest zbyt potrzebne za to przydałoby się go na szerokość, dla dwóch osób jest ok, ale jazda w trzy osoby na tylnej kanapie w układzie dwie szczupłe kobiety i dziecko oznacza już ciasnotę. Mam też wrażenie, że duża przestrzeń wewnątrz jest osiągnięta kosztem foteli, są mało obszerne, siedziska mogłyby być dłuższe zarówno...
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Fotel kierowcy mógłby się bardziej dawać odsunąć. Jestem dosyć duży i mógłbym mieć jeszcze trochę więcej miejsca. Natomiast z tyłu jest pełen luz i to nawet dla osób bardzo wysokich. Jest trochę wąsko dla 3 osób z tyłu (np: przy 2 fotelikach trudno upchnąć jeszcze kogoś) ale dla 2 osób jest super komfort po rozłożeniu podłokietnika.
~Malik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Dużo miejsca na nogi na tylnej kanapie. Należy pamiętać, że auto jest WĄSKIE. Dodatkowo pozycja za kierownicą jest wysoka nawet przy najniższym ustawieniu fotela kierowcy, co powoduje brak odczucia zabudowania przez kokpit. Powyższe sprawia, że ma się wrażenie prowadzenia trochę większego kompaktu.
~superb_truper
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Tutaj superb bije wszystkich na głowę. Chociaż wersja kombi wydaje się mieć nieco mniej miejsca niż sedan, nie wiem czemu. Na przednich i tylnich siedzeniach też tak jakby. Bagażnik potężny, ma naprawdę dużo miejsca.
~Mateusz
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
przestrzeni od groma, duzo miejsca dla pasażerów, olbrzymi bagażnik, jedna gwiazdka mniej za jakoś dziwnie usytuowany tunel środkowy który wymusza dziwną pozycje prawej nogi - nie mogę się do tego przyzwyczaić
~Sebastian
Kombi Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Hektary powierzchni. Wszystko widzę. Rewelacja.Z tyłu to juz nie wiem co napisać ...Nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem. jak oni to zrobili ? Jerdyny konkurent to S-klasse w langu. Dlatego go kupiłem.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Pieknie jest. A6 to maly kukuryznik do Skody. Bije wszystkie auta jakie testowalem przed zakupem. Przestrzen to jeden z kluczowych powodow dlaczego zdecydowalismy sie z zona na Skode wlasnie.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Przestrzeń to główny powód dlaczego wybór padł na superb. Kierowca, pasażerowie maja tyle miejsca że można podróżować komfortowo nawet w bardzo długich trasach.
~Konrad
Kombi Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Miałem okazję porównywać z nowym Audi A6 Avant i Audi przegrywa przestronnością z tyłu i wielkością bagażnika.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi Facelifting
7,6
9,3
~sławek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bagażnik bardzo duży, z przodu dużo miejsca, z tyłu ogromna ilość miejsca na nogi, jednak tylko dla 2 osób. Superb jest dość wąski.
Skoda Superb II Kombi Facelifting