Lista ocen Skoda Scala (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Po ok. 110 tys. km zepsuł się siłowniczek do ryglowania klapki od wlewu paliwa. Nie dało się jej otworzyć i trzeba było rozebrać pół nadkola, bo nie ma innego sposobu na jej otwarcie niż wyrzucenie tego siłowniczka. Dostęp fatalny.
~Adamus
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Po miesiącu użytkownika trzeszczenie przedniego prawego słupka. Serwis naprawił. Ale teraz coś dzwoni w drzwiach kierowcy. Po dociśnięciu tapicerki ustaje. Po zdjęciu ręki z boczku drzwi dzwoni. Chyba znowu serwis mi zostaje.
~Piotr K
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Jedyne co było nie tak to radio/stacja multimedialna. Lubiła się zawiesić, ale na dzisiaj reinstalacja softu w ASO pomogła. Był jeszcze opadający fotel, ale zostało to naprawione.
~Dawid
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
150tys km, tylko przegląd i żadnej usterki. Jedynie tablet pokładowy lubi się zacinać raz na jakiś czas (wystarczy zresetować max 10 sekund)
~Tomek
Hatchback 1.0 TSI 110KM 81kW
Póki co kilka razy tablet się zawiesił: można było włączyć radio ale nic poza tym, nic nie robiłem, po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu zawsze było już ok.
~Jj
Hatchback 1.6 TDI 115KM 85kW
Bezawaryjnie i mam nadzieję że tak będzie dalej :) wszystkie Skody Jakimi przejechałem ponad 1000000 km przez 20 lat cechowała całkowita bezawaryjność
~ap2b33
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Problem z SOS utrzymywał się dość długo. Serwis nic nie mógł poradzić. Jednak była akcja serwisowa i problem zniknął.
~sircinus
Hatchback 1.5 TSI 150KM 110kW
Dotychczas problemy z elektryką i bluetooth, dzisiaj pierwsza wizyta na serwisie. Podobno software się wywalał.
~Radek
Hatchback 1.0 TSI 115KM 85kW
Raz działa wyświetlacz raz nie, lub się zawiesza, permanentny problem z połączeniem CarPlay
~Radek