Lista ocen Skoda Octavia IV (13)

2,6
~e_gregor@interia.pl
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Wielkie rozczarowanie. Wcześniej jeździłem octavią 2, potem dwoma pasatami B8 (przedlift i polift). Przesiadka na octavię 4 była olbrzymią karą. Owszem nastawienie miałem pozytywne - bo octavia 4 wygląda na prawdę atrakcyjnie a trafił mi się egzemplarz z pięknym niebieskim lakierem. Czar szybko prysnął. Drewniane kołki zamiast amortyzatorów, głośno, zawieszenie łupie. Elektronika po prostu nie działa. Czujniki parkowania bezużyteczne bo nigdy...
~Arkos
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Skoda wygląda pięknie, moim zdaniem jeden z naładniejszych kompaktów w swojej klasie. Światła LED TOP MATRIX to kosmos, przepięknie świecą i na prawdę warto do nich dopłacić. Środek- fajnie wykończony, wygląda bardzo współcześnie, piękne cyfrowe zegary. Wieczorem oświetlenie ambientowe też prezentuje się nieźle. Bardzo pojemny bagażnik, mądra roleta bagażnika. Dobre oświetlenie led w środku. W tej łyżce miodu jest też łyżka dziegciu-...
1,7
~Hoswood
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Samochód używany jako firmowy bardzo delikatnie niestety okazał się prawdziwym nieporozumieniem.Jedyne co w tym samochodzie jest pozytywne to wielkość bagażnika oraz przednie reflektory.
~Rc
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Solidne auto do codziennej jazdy. Jest kilka drobnych wad ale są też zalety. Ogólnie polecam.
~Miś
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Duży, wygodny, bardzo dobrze wykończony samochód. W wersji Style nawet w podstawie niczego mu nie brakuje.
2,9
~K
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
ZALETY : Niskie spalanie , Ogromny bagażnik . WADY: Osiągi no mamy niby 150 a podobno nawet 165 KM ale to auto nie jedzie testy niezależne wskazują że osiągi 9s no istny rekord " MUŁ " i tyle ( auto spore jazda z rodziną i pełnym bagażnikiem pewnie 12 - 14s ) . Wyciszenie jedno z gorszych w klasie C ( do D nawet nie porównuje ) Prowadzenie bardzo słabe belka sprawia że przy tak ogromnym aucie zakręty czy szybka jazda 140 km/h na autostradzie...
~Tomako
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Samochód do bólu poprawny. Taki "dziadkowóz". Ma wszystko co mieć powinien. Duży, wygodny, spory bagażnik ale zupełnie bez emocji. Nie wiem czy 155.000zł to jest dobra cena. Wydaje się dużo na to co się dostaje w zamian. Kiedyś SKODA Octavia była tani solidnym samochodem ale to chyba już się zmieniło. Jeśli Octavia polecam dopłacić do wersji 2.0 190KM - to nie tylko silnik ale wielowachacz, 4x4, płynniejsza jazda itd.
2,6
~?
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Dawniej skoda była warta ceny jaka by nie była , obecnie to usterkowe słabo prowadzące się auto dla mało wybrednych . Ja się totalnie zawiodłem na aucie i mare która wie o licznych wadach auta a mimo to nie podejmuje systemowych akcji serwisowych które by to naprawiły brną dalej w tą beznadzieję i dlaczego dla pieniędzy przecież ja nigdy więcej nie kupię skody bo im nie zaufam czy inni zrobią tak samo ?
~Mateusz
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Samochód bardzo przyjemny, silnik dynamiczny, fajnie współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Spalanie jest bardzo niskie, przynajmniej przed zakupem spodziewałem się niższego, a okazuje się, że to katalogowe przy "normalnej" jeździe jest jak najbardziej realne. Fajne wykończenie wnętrza, ładna sylwetka, bardzo dobre led-owe światła, przyjemne wnętrze.

Usterki Skoda Octavia IV

Skoda Octavia IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

1,3
~Arek
Liftback 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Dramat nie samochód. Do niczego, nic nie ma, niewiele działa. Marna podróba porządnej marki