Lista ocen Skoda Octavia IV Kombi (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzychum
Kombi 2.0 TDI 115KM 85kW
Dobra widoczność przez szyby do okoła ale musiałem odjąć gwiazdkę z powodu całkowitej braku widoczności w lusterkach podczas deszczu. Zostały źle zaprojektowane obudowy co powoduje, że podczas deszczu lusterka są całkowicie mokre i nic w nich nie widać. Kolejną gwiazdkę odjąłem za zaparowane reflektory przednie, mniej więcej ba 1/3 powierzchni podczas deszczu lub gdy pada i jest ok zera stopni. Serwis twierdzi, że to normalne i nie jest to...
~e_gregor@interia.pl
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Poprawnie jak na dzisiejsze czasu. Nijak to się ma do aut sprzed lat. Słupki A w miarę wąskie. Dziwny kształt lusterek do którego długo się musiałem przyzwyczajać. Kamera cofania potrafi zawiesić obraz w momencie wrzucenia wstecznego. Powodzenia dla tych co nie mają wyczucia auta i liczą tylko na asystenta - stłuczka parkingowa gwarantowana.
~Arkos
Kombi 1.5 TSI e-Tec Mild Hybrid 150KM 110kW
Mimo, że wsiadając wydaje się na pierwszy rzut oka jak w czołgu, mocno zabudowanym to wszystko widać. Jedynym minusem jest zwężająca się linia nadwozia ku tyłowi i niewielkie okno bagażnika- bez czujników/kamery byłoby ciężko. Lusterka boczne i wsteczne mam fotochromatyczne- spełniają swoją robotę na 5-tkę, przy czym sporo w nich widać.
~WojtekS2008
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Brak zastrzeżeń, lusterka boczne w sam raz. Przeszklenia optymalne, kamera cofania bardzo pomaga. Dodam że czujniki parkowania same mogą wymusić hamowanie co niejednokrotnie uratowało mnie przed stłuczką
~Były miłośnik Skody
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
W porównaniu z poprzednią generacja mniejsza widoczność przez tylną szybę. Spoiler jest tak zaprojektowany, że szyba często się brudzi. Gorsza w utrzymaniu po względem czystości.
~CeeJay87
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Jak dla mnie widoczność jest ok zarówno do przodu jak i do tyłu. W manewrowaniu autem na ciasnych parkingach pomagają mi czujniki parkowania z przodu i tyłu oraz kamera cofania.
~Kotpete
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
widoczność doskonała, kamera cofania w standardzie Podczas deszczu automatyczne wycieraczki czasem nie ogarniają co się dzieje
~Jacek
Kombi 2.0 TSI 190KM 140kW
Światła Matrix w nocy robią robotę, lusterka dobre, kamera cofania trochę nieprecyzyjna.
~Paweł
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
Tutaj nie mam problemów. Aczkolwiek kamerka cofania załącza się jak już zdążę zaparkować.

Usterki Skoda Octavia IV

Skoda Octavia IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Stan
Kombi 1.5 TSI 150KM 110kW
bez większych uwag, poza tylną szybą. kamerka robi dobrą robotę
Skoda Octavia IV Kombi