Lista ocen Skoda Octavia III (17)

~robert_g
Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Pierwsza recenzja po przejechaniu 7000 km. Póki co trudno się do czegoś przyczepić, ale mam świadomość, że przebieg jest zbyt mały i zbyt mało czasu minęło, żeby móc napisać coś bardziej konstruktywnego. Niemniej pierwsze wrażenia poniżej.
~Rafal
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Wręcz doskonale w relacji cena jakość. Wykonanie na wysokim poziomie, kokpit nowoczesny, funkcjonalny i przejrzysty. System multimediów - intuicyjny, dynamika jazdy - super. Szybka jest i pakowna jest. Komfort jazdy nieco niższy niż w "normalnej" Octavii ale to oczywiste, czuć bardziej nierówności
~Łukasz
Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Bardzo wygodne, o lekko sportowym zacięciu auto. Bardzo funkcjonalne, duża ilosc miejsca, świetny silnik, który potrafi niejednego kierowcę w BMW 3 utemperować. Super sprawdza się w codzennym przemieszczaniu się po mieście jak i na trasie. Zapas mocy pozwala czuć sie bezpiecznie przy wyprzedzaniu.
~Pan Tadeusz
RS Kombi Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Auto używane głównie w mieście, wygodne, dużo miejsca na wszystkich fotelach. Wnętrze przytulne, wygodne fotele. Duży bagażnik.
~Krzysztof
RS Kombi 2.0 TDI 184KM 135kW
Pojemne kombi. Zwawy silnik. Szybka i bezawaryjna skrzynia DSG. Bogate wyposazenie. Bardzo sensowny pojazd. Jak dla mnie super. Rodzina 2+2. Mam samochod juz 4 lata, ponad + 100 000 km.
3,5
~jakubnie
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Jakość wykonania przeciętna, serwisy ASO m-ki SKODA słabe, skrzynia DSG to jeden wielki bubel - unikać. Silnik rewelacja, jest też w Golfie GTD i Seacie Leon - raczej te modele wybierać.
~PAWEŁ
RS 2.0 TDI 184KM 135kW
Przyzwoite rodzinne, dynamiczne auto. Auto ma sztywne zawieszenie jak w sportowym samochodzie na naszych drogach trochę zbyt twarde, ale z drugiej strony doświadczony kierowca może szybko i sprawnie pokonywać pokonać zakręty. Wygodna pozycja za kierownicą. Imponujący bagażnik. Za te pieniądze samochód godny polecenia.
4,1
~Zbyszek
RS Facelifting 2.0 TDI 184KM 135kW
Silnik dobrze napędza te kilogramy, szkoda tylko tych fejkowych wydechów :) (Silnik)
~saquato
RS Kombi 2.0 TDI 184KM 135kW
Jak na auto klasy kompakt + jest bardzo dobrze , silnik łączy niskie spalanie z przyzwoitymi osiągami (Silnik)
~Krzysztof
Kombi 2.0 TDI 184KM 135kW
Bardzo przyjemny samochod w uzydokwaniu. super na dlugie trasy.