Lista ocen Skoda Octavia III (5)

~Tito
RS Kombi Facelifting 2.0 TSI 230KM 169kW
Auto bardzo przyjemnie w codziennym uzytkowaniu. Kazdy lubi co innego ale auto jest bardzo fajne i do bolu praktyczne(schowki, haczyki, uchwyty itd itp). Zawieszenie dobrze tlumi lecz na felgach 17 i oponach zimowych nie bylo takie twarde. Ogolnie polecam opone Debicy bardzo fajna opona na zime za przystepne pieniadze(nie pamietam nazy modelu). Ja swoja bralem ze stocku i nie mam elektrycznej klapy bagaznika(kombi) jest to opcja obowiazkowa do...
~Wojtek W.
RS Facelifting 2.0 TSI 230KM 169kW
Podjęcie decyzji o kupnie nowego samochodu zajęło mi kilka miesięcy i auto jest dokładnie takie, jakie chciałem. Jeszcze rok temu nie myślałem, że będę jeździł "z kurą na masce", poprzednio miałem Audi A6 C5 allroad 2,7 V6. Na razie jestem z RS-a bardzo zadowolony.
~Sebastian
RS Kombi Facelifting 2.0 TSI 230KM 169kW
Kilka drobiazgów które bądź powinny być w opcji (tylny napęd) lub niedoróbki.
~Maciej
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Niesamowity silnik, i zawieszenie. Jak się dba o silnik i nie mówię tu o olejach z górnej półki bo takowych nie lałem ale regularna wymian olej, filtrów i samochód jest bezawaryjny, nawet jak da mu się w dupę i pogoni 250km/h nie ubywa oleju. Zawieszenie ma kilka lat i wiele dziur widziało i do chwili obecnej nie naprawiałem. Poszły nowe tarcze , klocki ale zawieszenie OK.
~Michal
RS 2.0 TSI 230KM 169kW
Bardzo fajne osiągi, szczegolnie czuc to podczas jazdy autostradami (elastyczność), szybka skrzynia dsg, spalnie ok.8l trasa , 10,5 miasto, pakowny, strzały z wydechu podczas zmiany biegu mile dla ucha. Polecam jak ktos chce miec niepozorny samochod, ktory potrafi zaskoczyc osiagami niejednego kierowce. Polecam.