Lista ocen Skoda Octavia III (23)

~Bercik
Liftback Facelifting 1.8 TSI 180KM 132kW
Samochód wybierany metodą germańską: wypisałem sobie listę wymagań, jakie samochód ma spełniać, znalazłem samochody spełniające wymagania, wybrałem najrozsądniejszy (price/performance). Samochód można bardzo dobrze wyposażyć, a jednocześnie nie drażni sąsiadów, bo to "tylko Skoda". Do Octavii przesiadłem się po kilkunastu latach w Focusach i nie żałuję przesiadki.
~tomek
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Samochód daje to czego od niego oczekuję, plus genialny silnik, minus kilka drobnych, mniej lub bardziej, denerwujących szczegółów. Samochód używany przebieg 60000, komentarz piszę po przejechanych ok 2500km.
~Krzysiek śląsk
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Uważam, że doskonały wybór dla spokojnego, zrównoważonego kierowcy. Poza małymi niedociągnięciami (to nie jest klasa premium) wszystko jest na miejscu, wykonane z dobrych lub bardzo dobrych materiałów i co najważniejsze za bardzo przyzwoite pieniądze.
~dc10
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Z samochodu jestem generalnie bardzo zadowolony, jednak obraz całości psuje beznadziejny serwis. O ile poprzednią moją skodę serwisowałem w tym samym miejscu i wszystko robili sprawnie i skutecznie o tyle teraz z tą generacją nie potrafią sobie poradzić. Z palącą się kontrolką silnika (check) byłem już 6 razy i nadal błąd wyskakuje . Co ciekawe nie ma żadnych oznak, efektów w postaci spalania, braku mocy, itp - po prostu zapala się kontrolka i...
~merson
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
świetne auto za rozsądne pieniądze, lecz mało komfortowe czuć lekką tandete, bardziej dla młodych ludzi
~jakk
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Silnik bardzo dobry, pozbawiony wad poprzednika. Nie bierze oleju i jest bardzo dynamiczny. Po podniesieniu bezpiecznie mocy do ponad 220 KM robi się z tego naprawdę szybki samochód, taki typowy sleeper. (Silnik)
~Maciej
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
W stosunku do poprzedniczki na plus. To mój pierwszy samochód benzynowy i jestem bardzo mile zaskoczony mocą i spalaniem. Nie można za tą cenę oczekiwać jakości BMW czy Audi. Jak na swoją cenę auto wykonane jest ok. Nie zauważyłem jakiś rażących mankamentów. Wielowachacz spisuje się rewelacyjnie na zakrętach. Spalanie bardzo mnie zadowala. Użytkuję auto zazwyczaj w terenie zabudowanym spalanie średnio 6,8 - 7,5. Na trasie przy normalnej...
~majcher836
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo ładne kompaktowe auto dla rodziny z 2 dzieci.
~JW
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Idealny kompromis pomiędzy osiągami a funkcjonalnością. Auto rodzinne, co ważne nie kombi. Fajna linia, w kolorze białym fajny efekt.
~Andrzej
Liftback 1.8 TSI 180KM 132kW
Dobrze się prezentuje szczególnie od tyłu. Świetny silnik ekonomiczny i mocny. Wyposażenie można dobrać naprawdę bogate