Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback Facelifting (49) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hellfox
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Dałbym maksa gdyby nie podejście "handlowca" w salonie. Może to nie do końca na temat, ale zawsze rzutuje na całokształt. Facet rewelacja do momentu podpisania zamówienia i wpłaty zaliczki, potem masakra. Zero kontaktu, gdybym sam nie zadzwonił klika dni przed planowanym odbiorem samochodu to mocno zdziwiłbym się przyjeżdżając do salonu po moje auto, którego w tym dniu nawet nie było w Polsce. Obsuwa 2 tygodnie. Kilka razy obiecywał oddzwonić...
~Ver
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto jest serwisowane w ASO ponieważ ceny w stosunku do warsztatów nie autoryzowanych przy zniżkach jakie mi proponują są droższe o 5% a im dłużej serwisuje auto tym tańszy serwis, żadnej poważnej usterki auto raz z winy serwisu (nie zdjęcie foli ochronnej z klocków i mojej ogólnej paniki na widok dymu z koła było holowane, rachunek za holowanie przyszedł kosmiczny zapłaciłem 0 zł bo serwis się poczuł i wszystko sam opłacił a przy kolejnym...
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
jak kupowałem przy posiadanym wyposażeniu i ilości miejsca dla kierowcy i pasażerów, wielkości miejsca w bagażniku oraz ceny zakupu brak było konkurencji. Myślałem o kupnie C4 ale niestety diler był mało elastyczny. Astra 3 o wiele mniejsza i ten plastik na panelu środkowym odpychał. Fukus i Auris niby fajne ale niestety też o wiele mniej miejsca w środku.
~Czereśniak z wioski
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Za te pieniądze - 72 tys. zł powinienem być dumny z samochodu a nie z utęsknieniem wyczekiwać momentu sprzedaży. Cała reklama skody o komforcie prowadzenia oraz innych rzeczach to czysta bzdura. Czesci aut nie potrafią robić. Po zdradzie japońskiej myśli technicznej chyba się nawrócę z podkulonym ogonkiem. NIGDY WIĘCEJ SKODY ORAZ ZABAWECZEK ZE STAJNI VW AUDI lub GM
~Jacek
Hatchback Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Mimo stereotypu że skoda to tandetny plastik, przekonałem się do tego auta i nie żałuję! U mnie plastiki podczas jazdy nie skrzypią (nie wiem jak w powypadkowych egzemplarzach gdzie coś było rozbierane). Auto nie jest awaryjne, bardzo dobrze się prezentuje i nie traci dużo na wartości.
~Wojtas
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Kupiłem 4 lenti samochód za połowe ceny nowego. Samochód jest w bardzo dobrej kondycji, choc ma juz przejechane prawie 150 tysięcy. Wszystkim, polecam zakup uzywanej skody octavi z udokumntowanym przebiegiem, bo za naprawde nieduze pieniądze można mieć, w miare młody samochód. Polecam wersje ambiente.
~mateuszp89
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
W tej samej cenie i podobnym roczniku można mieć Passata B6, który stoi klasę wyżej. Chociaż pytanie czy warto? Kto jak woli. Uważam, że za 20 kilka tysięcy lepszego auto prawdopodobnie bym nie kupił. W zimne dni niestety już słychać gdzieś jakieś trzeszczące plastiki.
~gargli
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
nie ma lepszego, bardziej przestronnego, bardziej funkcjonalnego, o wyższym komforcie jazdy i w TEJ CENIE auta. Cena do jakości - super. Auto przejechało przez 2,5 lat 50 000 km a jedyne koszty to paliwo i 1 przegląd. Zbliża się trzeci,
~Silje78
Hatchback Facelifting 1.6 MPI 102KM 75kW
Trudno oczekiwac wodotryskow od samochodu, ktory kosztowal 60tys w 2012r. Mial byc wygodny (wysokie osoby korzystajace z niego), tani w eksploatacji (gaz) i nie kosztowac wiecej niz w/w 60tys. Wszystkie te warunki spelnia.
~konradinio
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Czy za 70 tys. można kupić coś lepszego/innego? Pewnie tak, ale jak ktoś potrzebuje szybkiego samochodu, dużego, nie rzucającego się w oczy, może nawet trochę nudnego - to skoda oktavia jest dla niego.
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting