Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback Facelifting (50) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kozik
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Awaria otwierania samochodu pilotem w ujemnych temperaturach,urwana klamka wewnętrzna,Delikane tapicerki i materiały plastikowe ścierają się i wyłazi brzydki czarny plastik jakość rodem z DACI Kłopoty z elektryką ( wszystko zaczeło się po 55 tyś km ) auto ma duże kłopoty z wilgocią pod maską odrobina wody potrafi kosztować i to wiele.
~Mr. R
Hatchback Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
To podstawową bolączka i przyczyna NIE do ponownego kupna auto miało być tanie w użytkowaniu nie interesowały mnie bajery wygląd itp. Nieustana udręka cały czas coś elektronika ( klimatyzacja panel 2x, wycieraczki, centralny itp.) auto ma 92 tyś kierownica do wymiany to samo lewarek , tapicerka nadmiernie zużywa się , plastiki trzeszczą.
~2 lata ok a teraz?
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
1 rok - NIC 2 rok - 3 małe usterki ( ASO naprawa ) 3 rok - 2 jedna spora druga mała 4 - rok - 3x spadek mocy, 6x elektronika (czuje że to dopiero początek pan w ASO na boczku zaśmiał się Skoda ma przemyślane rozwiązania 2-lata ok a potem wydoi człowieka do samego końca bo koniec gwarancji to koniec radości tym autem )
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Nietrwałe łączniki stabilizatora, ale tak jak mówiłem, miejska eksploatacja. Zdarzyło mi się raz wymienić czujnik od DPFa, elementy zawieszenia, raz także zawiódł ABS/ESP w wyniku oderwania się pierścienia zliczającego obroty w jednym z kół. Tak poza tym, kompletnie nic
~Maciek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Miałem uszkodzone ASR podobno zostało naprawione za ok.240 zł w ASO. Myślę jednak że "naprawa" skończyła się jedynie na odłączeniu kontrolki-kabelka bowiem przed usterką nie byłem w stanie ruszyć z piskiem opon, a teraz ruszam z piskiem opon bez większego starania.
~soszek
Hatchback Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Drobiazgi to co 5 miesiecy wymiana żarówki H7, a te lampy używane są rzadko, bo ma lampy do jazdy dziennej. Zacinająca się klamka od drzwi kierowcy (chyba za częśto wsiadam do auta), pojawia się woda w miejscu koła zapasowego (źle zamontowana uszczelka w zakładach skody)
~bart_84
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
130 tys km i żadnej awarii! Byle tak do 200 tys.! Jedyne co irytuje to często przepalające się żarówki no i kiepskiej jakości mata wygłuszająca na masce ( nie trzymają zatrzaski) ale to chyba drobnostki.
~Wojtas
Hatchback Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
Jak na przejechane 150 tys, kompletna niezawodnosc. Jeden bład jaki odnotował komputer to niskie napiecie akumulatora. O wymianie klocków i tarcz nie pisze bo to normalana wymiana eksploatacyjna.
~Józef
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
nic się nie działo, natomiast od pierwszego dnia nie pozwoliłem tumanom z serwisu autoryzowanego dotykać auta, jedynie dokładali tempomat, trwało to 4 dni i wyjeździli zbiornik paliwa.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback Facelifting
5,8
7,9
~Darkoski
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mają być drobiazgi, co rok przepala się żarówka światła mijania. Dokładnie tak samo miał Golf. W Golfie przez sześć lat zawsze w lutym a w Skodzie zawsze w maju.
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting