Lista ocen Skoda Fabia III Kombi (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ewa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająco dużo nawet na trasy po kilkaset kilometrów. Z tyłu jest wystarczająca ilość miejsca dla 2 dorosłych osób na podróże po mieście lub krótkie wypady za miasto. Na dłuższe trasy nie testowaliśmy, ale mogłoby być średnio wygodnie. Ale biorąc pod uwagę, że jest to subkompakt, to uważam, ze jest super.
~jaromir_rowiński
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Fotele twarde, ale wygodne. W czwórkę, nawet w trasie- OK, choć miejsca na kolana z tyłu trochę skąpo. W pięć osób - tylko za karę - przez brak szerokości i wystający z podłogi pod tylną kanapą kanał. Największy plus - bardzo pojemny, rozsądnych kształtów bagażnik. Radio i głośniki - to też zdecydowany plus (w mojej wersji) - jakby z auta o klasę wyżej.
~Krzysiek
Kombi 1.0 TSI 110KM 81kW
Z przodu przy moich 182cm wzrostu i 115kg wagi wygodnie choć przy dwóch osobach tych gabarytów z przodu mogłoby być ciut szerzej. Z tyłu jak to w fabi szaleństwa nie ma ale da się podróżować w 4 dorosłe osoby, ale jak na auto segmentu B jest dobrze. Bagażnik duży. Spokojnie da się spakować na wczasy w 4 osoby.
~wojtek
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Przy moich 185cm wygodnie, nawet na dłuższych trasach. Gorzej z tyłu, tam żeby zająć miejsce "za sobą" - niezła gimnastyka... Ale i tak w większości jeździmy w dwójkę z żoną. Za to bagażnik - klasa sama dla siebie w tym segmencie aut (i nie tylko), schowki na bokach, pod podłogą haki na zakupy itp.
~Piotr
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Jak na segment auta rewelacja. Mam 184 cm, ilości miejsca z przodu jest w zupełności wystarczająca, z tyłu przy moim ustawieniu fotela kierowcy nie dotykam kolanami oparcia. Tylna kanapa nie jest zbyt szeroka, więc jazda w 5 osób na dłuższych dystansach nie należy do komfortowych.
~Mideusz
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Z przodu rewelacja, jednak tylna kanapa skierowana jest raczej do osób o niskim wzroście ew dzieci. Komfortowo tym autem sie jedzie w 3 osoby, ale jak będzie potrzeba wyjechać w krótką trasę w 4, albo nawet w 5 to też da radę, jednak nie będzie już tak komfortowo.
~Medusa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto segmentu B więc i kompromisy ze wskazaniem na możliwości transportowe. Pewnym przeciwieństwem Fabii III kombi jest Rapid Spaceback. Tam jest mniejszy bagażnik, ale dużo więcej miejsca w środku... może pomieści nawet 3 osoby z tyłu? Kto wie?
~Paweł DobreDrzwi
Kombi 1.4 TDI 105KM 77kW
Jak na auto tej klasy nie mam co narzekać, przecież to małe autko i kombi . Ja się mieszczę i 2 znajomych bo najczęściej jeździmy w 3 osoby i nie narzekamy. Dla 5 dorosłych się nie nadaje . W 4 ok można jechać .
~pawel182
Kombi 1.2 TSI 110KM 81kW
Na długość miejsca nie brakuje jak na segment B, natomiast samochód cechuje się bardzo wąskim wnętrzem. Jeśli chodzi o wielkość bagażnika to w tym segmencie auto praktycznie nie ma konkurencji poza chyba Renault Clio.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia III Kombi
5,6
6,2
6,9
~Karol
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Największy problem tego samochodu - jest po prostu ciasno. Aby pasażer z tyłu nie był ścisnięty, kierowca musi się bardzo przesunąć do przodu. Zdecydowanie nie polecam, jeśli regularnie siedzi u nas ktoś z tyłu.
Skoda Fabia III Kombi