Lista ocen Skoda Fabia II Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW 2007-2010 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
po tygodniu mimo braku wożenia na tylnim siedzieniu kogokolwiek, siedzeni wyleciało poluzowana śruba przeprosili i w godzinkę naprawili, także nie mogę narzekać na to, zgłaszane że ściąga w prawą stronę oleli bo ten typ tak ma a wszystko jest w normie według serwisantów przeżucenie opon na drugą stronę i poproblemie. Po 5000 stukanie z prawej strony do dnia dzisiejszego nieustalone. nowy samochód a problemy, żeby chociaż potrafili wykryć.
~Logruss2
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
po 70 tys. zaczęło coś skrzypieć (jakby jakieś gumy) w przednim zawieszeniu przy pokonywaniu poprzecznych nierówności - jeszcze nie zdiagnozowałem, ale nie ma to żadnego wpływu na jazdę...
~szkoda Fabia
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
bez problemów, poza tym, że głośno chodził mi silniczek tylnej wycieraczki i zepsuł się uchyt rolety w bagażniku. Wymienione w ramach gwarancji.
~ŁukRak
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak dotychczas bez zarzutu. Oderwały się jedynie uszczelki w postaci gumek pomiędzy słupkami przednimi a elementami nadwozia
~Maciek W.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Póki co, nic się nie psuje. Bazując na skodzie ojca 2,5 letniej prongozuję, że jeszcze długo nic się nie zepsuje :)
~Grzegorz
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Trudno mi teraz ocenić więc na razie na kredyt 4 ale myślę że się nie pomylę - jedną skodę już miałem.
~B.J.
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Trochę słabe pasowanie i niektóre użyte materiały.
~Grzegorz
Brak usteraek
~tycjan
Kombi 1.4 i 16V 85KM 63kW
Jak dotąd bez niespodzianek.
~Marcin
Na razie brak takowych.