Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2014 (7) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Tutaj ocena mocno stronnicza ponieważ osobiście wolę twarde i niższe zawieszenie, a fabia jest jego przeciwieństwem. Miękka strasznie i do tego wysoka. Na zakrętach się kładzie, a przy większych prędkościach się buja przez co łatwo utracić nad nią kontrolę. w standardzie opony o profilu 165... porażka! Trochę wody, nie daj Boże śniegu i jedziemy jak na łyżwach (pomimo nowych opon). Na mokrej drodze potrafi zerwać przyczepność podczas...
~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Na 14-calowych oponach trochę buja autem, zwłaszcza przy wyższej prędkości - pow. 120 km/h. Samochód nie jest też zbyt odporny na boczne podmuchy. Do 120 km/h stabilny i dobrze się prowadzi.
~Adim
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Skoda dala d..... po całości. Miasto auto skacze trzeszczy i piszczy . Trasa na zakrętach przechyły na koleinach z lewa na prawą tak kiepskiego zawieszenia nikt nie wymyślił i nie wymyśli.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Daje pełne wyczucie samochodu, idealnie zestrojony (mam porównanie z 6 modeli które używałem), bardzo dobrze zachowuje się w zakrętach. Jest dość twarde.
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Mało komfortowe zawieszenie, dobry układ kierowniczy. Trochę niepewnie czułem się w zakrętach, z biegiem lat i kilometrów chyba się przyzwyczaiłem.
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
To nie 4x4, a wąskie oponki, więc trzeba uważać na śliskich zakrętach.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Może trochę głośna, ale generalnie duży plus.
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting