Lista ocen Skoda Fabia II Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2014 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Od niedawna od czasu do czasu coś skrzypi w zawieszeniu z tyłu, wystarczy nawet poruszać się lekko w fotelu na postoju, mechanik powiedział "jak będzie już nieznośne to wymienimy" Rzadko, od czasu do czasu zacina się el.szyba od pasażera
~MarcinLo
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Jedyne co wymieniłem poza typowym serwisem to łącznik stabilizatora. Nie psuje się nic. Skrzypiały zawiasy drzwi, wystarczyło nasmarować. Tak jak wspomniałem, kleją się zimą uszczelki, ale są trwałe. A no jeszcze żarówki z przodu wymienione.
~Janutek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Dokuczliwe trzeszczenie w obu przednich drzwiach, pojawiło się po dwóch miesiącach użytkowania. Pomimo dwóch wizyt w serwisie nie uporano się z tym problemem, nota bene patrzono na mnie jak na wariata, bo oni nic nie słyszeli...
~Adim
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
a i dlatego te auto jest złe . Elektronika , uszczelki woda się dostaje , alternator , rozrusznik , zawieszenie itp.
~Tomek
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Po 12 latach i 200 tys km sterowanie przedniej szyby i gumy drążka stabilizatora.
~Mateusz
Brak uwag.
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW
Praktycznie na chwilę obecną brak.
Skoda Fabia II Hatchback Facelifting