Lista ocen Skoda Fabia I (103)

~Adam
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Całokształt w moim odczuciu wypada dobrze. Jeśli kupując Fabię 1.2 6V poszukujemy auta do bezproblemowej eksploatacji na codzień to warto znaleźć zadbany egzemplarz, najlepiej z udokumentowana historią bo takich na naszym rynku jest sporo, potem zainwestować w niego od razu usuwając wszystkie ewentualne usterki by potem cieszyć się już tylko niezawodną jazdą.
3,2
~J_Leon
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Trudno jednoznacznie ocenić to auto. Z jednej strony przejechałem nim dość dużo (w ciągu 3 i pól roku 215 tysięcy) i miałem raptem 3 usterki, które uniemożliwiały mi jazdę i kilkadziesiąt mniejszych usterek (większość to problem z żarówką H7...), autko potrafi się rozpędzić do 172kmh (wg GPS, wg licznika 188kmh), pali bardzo dużo, siedzenia są fatalne (po przejechaniu 300km i więcej boli kręgosłup i kark), mało dynamiczne, rozpędza się do...
3,6
~radiozet@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Mimo wszystko nie da sie jej nie lubić. Wspomaganie el-hydrauliczne, skrzynka biegów, neutralne zawieszenie i elastyczność silniczka od kosiarki sprawia, że jeździ się przyjemnie.
3,7
~bacu55
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Auto dobre bo niezawodne jeśli chodzi komuś o komfort i osiągi to nie polecam, ale przeciętny 40 letni Kowalski będzie się czuł w nim dobrze i nie będzie narzekał na spalanie czy na usterki, Auto nie jest wygodne, nie jest szybkie i nie prowadzi się jak rajdówka, ale to bardzo fajne autko dla ludzi o cienkim portfelu i którzy potrzebują auta do przemieszczania się z punktu A do B.
~wladek0706
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
bardzo przyjazne i dopracowane autko z przyjemnie tyrkoczącym silniczkiem, idealne auto dla kobiety na miasto, ciut za mało miejsca z tyłu i za głośne wnętrze, generalnie wielki plus
~radiozet@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Skoda Fabia 1,2 HTP RUN 54km. Rok 2003. Przejechane 22 tys.km. Krótko: Jak za te pieniądze to bardzo przyzwoite auto. Świetnie działające zmienne elektryczno-hydrauliczne wspomaganie, wbrew pozorom bardzo elastyczny, cichy silniczek. Zamiast 18,4 sek do setki, po dobrym dotarciu około 15 sek. Dobre zawiesznie. I tak pieknie mogło być dalej ale... Zima - -16 stopni - zwariowała czujka monitorowania alarmu wewnątrz - efekt - 3 godziny w nocy nie... (Silnik)
~J_Leon
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Jak na najsłabszą Skodę - 55KM - autko jest zwinne i dość szybkie. Na pewno brakuje koni, żeby bez problemu przyspieszyć z 80 do 120kmh - powiedziałbym, że wtedy zachowuje się jak żółwik, no ale nie ma tu 100koni...autko pomknęło mi już i 190kmh (z górki ale zawsze), na trasie za granicą spokojnie utrzymuje 160kmh (Silnik)
3,7
~Piotrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Autko oceniam na dobre. doskonale dla małej rodziny. ewentualnie dla kawalera.
~st
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
W sumie samochód był kupowany dla handlowca ale w końcu przyszło mi nim jeździć. Gdybym go kupował dziś to na pewno dokupił był klimę i ew. zastanowił bym się nad wersją z silnikiem diesla, choć z drugiej strony to przy mojej jeździe rzędu ok. 10-15 tys. km rocznie nie jest to chyba do końca opłacalne (uwzględniając koszty ubezpieczenia).
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I
5,4
7,3
9,3
8,9
~mIKE
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
wydaje mi sie ze w tym przedziale cenowym nie znajdziemy zbyt duzo aut ktore beda dorownychwac fabii pod wzgledem ekonomi, ergonomi itd porzadny i przemyslany niemiecki samochod ;) a jezeli chodzi o ksztalty to coz o gustach sie nie dyskutuje :)