Lista ocen Skoda Fabia I Kombi 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2008 (47) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ruffiox
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jest to najsłabsza rzecz w skodzie. Nie wiem jakie siedzenia założyli ale jest niemożliwością optymalizacja ich w wygodną pozycję. Chroniczne bóle kręgosłupa lędźwiowego i drętwienie nóg mimo możliwości regulacji siedzenia oraz kierownicy skutecznie tłumi radość z jazdy. Z tyłu jest ciasno i na dłuższą podróż trzeba zaplanować więcej przystanków i jakieś ćwiczenia korekcyjne.
~Wojtek
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu super nawet dla bardzo wysokich, mam 180 cm wzrostu i jak odsunę fotel do końca nie sięgam do pedałów! Z tyłu już niestety ciasno, zwłaszcza przy cofniętych przednich fotelach, profil oparć przednich foteli utrudnia zajmowanie miejsc na tylnej kanapie - zaczepia się o nie kolanami.
~Li
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Kierowca, nawet wysoki może zająć wygodną pozycję. Jestem wysoki i nie miałem problemów:) Pasażerowie: z przodu bez zarzutów. Z tyłu, jeżeli fotele przednie są nazbyt wysunięte brakuje przestrzeni na kolana. Poza tym w trójkę jest ciasno.
~Fabia 1.4 16V kombi wersja FLASH
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu - idealnie; niektórzy twierdzą, że nawet lepiej niż w Oktavi - z tyłu - troszkę gorzej - zwłaszcza za mną (182cm); pełna regulacja fotela i kierownicy (dwupłaszczyznowa) zapewnia mozliwość przybrania właściwej pozycji za kierownicą.
~Szybki
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jak na samochód klasy B dobrze. Zwłaszcza z przodu nie można narzekać. Z tyłu miejsca na nogi niewiele no i podróż w 3 osoby na tylnej kanapie to męka. Fotele w wersji SPORTLINE bardzo wygodne i świetnie trzymają na zakrętach.
~Michaś
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
mimo że samochód nie za duży , miejsca dla kierowcy wiecej niż w A4 ( nie ma tych przerosnieych plastików) pasażer też ok. Z tyłu 2 dzieci w fotelikach miesci sie bez problemów . Samochód raczej dla układu 2+2
~uli
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
To jest male auto i nie dajmy sie zwiesc jego zew. rozmiarami. Z przodu w miare wygodnie z tylu oczywiscie ciasniej, ale tez tragedii nie ma. Duzy bagaznik. np. narty mozna wozic wew itp.
~MarcinS
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
To jest auto segmentu B - nie jest jakieś superprzestronne, ale widziałem o wiele ciaśniejsze. Jestem dość wysoki i bez problemu mogę dopasować fotel i regulowaną w dwóch płaszczyznach kierownicę.
~tommy
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Z przodu jest ok (jak kierowca ma około 175 cm). Z tyłu jest niestety mało miejsca (wystarczająco na fotelik dla dziecka i osób poniżej 170 cm). Trzy osoby z tyłu to tylko na krótkich odcinkach.
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
8,3
~M>
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
4 osoby daja rade, chociaz jest dosc wasko - czasami tracam sie lokciami w pasazerem. Malo miejsca na nogi na tylnej kanapie. Jak sie ustawi duzy fotelik (grupa 0) na tylnej kanapie, z przodu robi sie ciasno.
Skoda Fabia I Kombi