Lista ocen Skoda 100 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skoda110ls@poczta.onet.pl
Sedan 1.1 52KM 38kW
Kurde, jak wsiadłem i pojechałem doma (30 km, nic się nie zepsuło!) to silnika nie słyszałem! Musiałem seobie okno otworzyć, żeby się upewnić, że silnik pracuje. Ale fakt, że na co dzień jeżdżę "Maluchem", więc proste, że jest różnica. ażenie, że ta Skoda pracuje ciszej od mojej pierwszej. Nie wiem, czemu. Im więcej luzów, tym większy hałas, nie? a tu cisza. Do 70 km/h nie słychać pracy silnika. No nie wiem, może głuchy jestem. A może, może....
~130rapid@wp.pl
Sedan 1.3 RS 140KM 103kW
Zwykle słychać tylko mocno przytłumione mruczenie silnika i cichy szum opon. Silnik robi się głośny powyżej 3500 obr/min (blisko 120 km/h na 5. biegu). Mierzony poziom hałasu nie odbiega od współczesnych "maluchów". 2-drzwiowa karoseria jest sztywniejsza niż w sedanie, dlatego nawet po latach nie słychać wielu "świerszczy". Szumy opływu powietrza niewielkie.
~upioor@gmail.com
Sedan 1.0 48KM 35kW
Przy prędkościach rzędu 10 - 70 jest OK. Powyżej 90, z powodu braku 5tki jest horror. Głośno, trzęsie, śruby same się odkręcają ale przynajmniej czuć prędkość, nie jak w nowych samochodach:)
~Rysik
Sedan 1.0 42KM 31kW
Bardzo skromne.Charakterystyczny dźwięk silnika ohv nie wymaga wyciszenia.Jazda z prędkością do 100km/h jest najbardziej przyjemna.Ponad to szum powietrza jest dośc znaczny.
~piszczek
Sedan 1.0 42KM 31kW
jest ok przy 80 km/h wiecej nie jezdze po za tym ze wiatr przeciska sie miedzy drzwiami a słupkiem (niedociagniecia przy remoncie
~Jackuzy@poczta.onet.l
Sedan 1.0 48KM 35kW
No tu mogło by być lepiej, ale z nowym tłumikiem chodzi niczym wentylator o ile nie przekroczy się tak ok 90 km/h
~skoda110@poczta.onet.pl
Sedan 1.1 52KM 38kW
Silnik na biegu jałowym cichutki. Głośny staje się przy wysokich obrotach. Akceptowalna prędkość szosowa - tak do 100, 110 km/h.
~lulus100@wp.pl
Sedan 1.0 48KM 35kW
dziadzio który mi ja sprzedal chyba był zwolennikiem ciszy.troszeczke wyciszył ja za tylnymi siedzeniami
~blue_neko
Sedan 1.0 48KM 35kW
Jest dobrze można swobodnie rozmawiać ,w trasie jest jeszcze lepiej
~JuraS
Sedan 1.0 48KM 35kW
no ja delektuje sie odglosami prawidlowej pracy silnika wiec moze byc