Lista ocen Renault Trafic II (30)

~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto kupione niedawno z Niemiec od jednego właściciela z przebiegiem prawie 200tyś km, i co? Jak się dba tak się ma! Ot cała filozofia!! Jest to 5 letnie auto a wygląda prawie jak nowe, silnik chodzi jak pszczółka, układ jezdny zero luzów, ładne oryginalne aluski 16, skrzynia biegów elegancko, Auto śmiga aż miło, prędkości rzędu 160-180km/h nie stanowią żadnego problemu dla tego silnika, miałem już kilka busów, to jest mój czwarty z kolei,...
~jeju01@gmail.com
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto jest ok.. ale zależy to od wersji i do czego ma służyć? Wersji jest mnóstwo. Za silnik 5 ,za wygląd zewnętrzny 5 , inne szczegóły 3.
3,1
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto dość wygodne i to jest jego jedyna zaleta :C Jezdziłem tym autem 3 lata, nie było roku bez poważniejszej awarii (turbina, wtryski, pomba wtryskowa, pompa wspomagania, egr) Auto po 3 latach awarii i zainwestowania w niego sporej sumy, samoczynnie się zapalił podczas spokojnej jazdy :/ Auta nie polecam, ze względu na koszty utrzymania ciągłe awarie oraz pożar.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Autkosuper za małą kase, mozna przeładowac o 100% i idzie bez kłopotu. Wadą jest blacha, w wyspawanie ramy, progów włozyłem ok. 1 tys. zł i jeszcze jest roboty za 400zł. No ale nie jest to nowy samochud.
~Stefan Marol
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Wszystko ładnie i może już nie pięknie bo diesel mi po prostu obrzydł. Mam dosyć ciągłego gdakania jak ciągnik rolniczy. Kupię sobie zwykły benzynowy. Renóweczka ma jedną wadę. Jest prosta do bólu. Pewnie zaraz napadniecie na mnie z wrzaskiem, że przez to się mało psuje? Zgadzam się, mało się co psuje bo i nie ma co. Być może i tak jest w porównaniu do innych. Po prostu zaoszczędziłem 50 tysi i już dojrzałem do czegoś bardziej wykwintnego....
~Jack
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Jestem poprostu zachwycony tym samochodem Przyznam się że na poczatku byłem przerażony jak przeczytałem komentarz jednego z panów tutaj opiniujących (ale jak wiemy on sie wyrzywa na Renault bo nie zrobili mu na czas przeglądów i poprostu mają go w dup..e , ale tak to jest jak klijent jest no wecie co ) LUDZIE BEZ OBAW KUPUJCIE TEN SAMOCHÓD I Polecam silnik 130 konny.
~ewamirek@web.de
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
W porownaniu z moim poprzednim Sprinterem to jakby porownac Malucha z Matizem .Super wyglad ,prawie wyscigowka-180km/h bez problemu,zajebiste przyspieszenie a dodam tylko ze jezdze ciagle obladowany i mam wersje przedluzana.
3,5
~przemo2708
CHCIAŁBYM DRUGI TAK MAŁO AWARYJNY SAMOCHÓD UŻYTKOWAC
3,5
~darek hdi20@wp.pl
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
Silnik w jeździe super mocny elastyczny ekonomiczny.odpala przy -35 stopniach na dworze (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II
8,7
13,5
~michal
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
auto posiadam dopiero pare tygodni ale jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony.silnik ciagnie dobrze czy na pusto czy z towarem.mam wersje L1h1.chodzi rowno jest elastyczny szczegolnie na 6 biegu (Silnik)