Lista ocen Renault Trafic II (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Uważam że jest to bardzo dobry stosunek jakości do ceny, nie jest to auto doskonałe ale kosztuje znacznie mniej od często wspominanego prze ze mnie T5 Caravelle, jak dla mnie na plus Trafica Passengera: niebanalny wygląd z zewnątrz jak i wewnątrz,jeżeli ktoś mówi ze materiały użyte w trafiku są kiepskiej jakości to niech se zobaczy z czego zrobiona jest deska rozdzielcza w caravelli t5, kpina - twardy beznadziejny trzeszczący plastik i do...
~slawek306@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Na początku wydaje się, że jest dobrze i patrząc na wszystkie dodatki to można pomyśleć, że to wręcz okazja. Zakładając natomiast intensywną eksploatację i użytkowanie tego auta po gwarancji szybko zaczniemy przepłacać za to auto bo ceny usług w serwisie oraz części są b.drogie a awarie prędzej czy póżniej się pojawią. W moim przypadku pojawiły się naprawdę wcześnie i przy przebiegu 110tyś.km mam już zdanie na temat tego auta w pełni wyrobone.
~jacekszyller@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Atko bardzo fajne.W półtora roku przejachałem 138 tyś km to chyba dużo,ob yło się bez poważnych napraw.Tylko ten nieudolny i bardzo drogi serwis prawdziwa tragedia.Radzę wszystkim aby patrzyli serwisowi na ręce.Prawdziwa katastrofa jeśli trzeba coś wymienić na gwarancji.Ja staram się wszystko robić sam taniej i pewniej.Poszukuję tylko fachowej literatury.Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty służę pomocą.Jacek Szyller tel.0607390939
~maciejKas
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Tani nie jest ale dobrze sluzy. Znam inne opinie i sadze, ze awaryjnosc ich egzemplarzy podyktowana jest niewlasciwym uzytkowaniem. To jest samochod dostawczy a nie sportowy i jesli ktos probuje nim jezdzic jak porsche to on na pewno tego nie wytrzyma. Nie oszczedzam go i na swiatlach czesto jestem pierwszy ale przestrzegam kilku zasad dotyczacych diesli i turbin.
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Pozytywna jakość, dobrze zabezpieczona buda, silnik tylko benzynowy (uwaga na nieudane diesle!). Fura wybacza dużo, daję rade i w terenie i przy dłuższych trasach. Eskapady z obciążeniem po wiejskich dróżkach na szczęście wciąż wybacza bez żadnych wyrzutów. Przeładować się zdarza , nie marudzi nie protestuje jedzie stabilnie i bezpiecznie.
~Dariusz
Furgon 2.5 dCi 150KM 110kW
W moim przypadku zrobiłem mały błąd - polecam bardzo dokładne obejrzenie spodu auta. Samochud kupiłem za 5100zł z 1992r. włozyłem w wyspawanie itp. ok. 1000-1500zł. Poza tym jest ok. wkładałem ponad 2 tony i samochodzik pedził jak burza, jezeli szukasz samochodu do 5 tys,zł. to znajdziesz dobrego Trafica za tą cene.
~LinekPark
Furgon 1.9 dCi 100KM 74kW
1.9 dCi są tańsze od 2.5. Po 4 latach rozumiem dlaczego. Stąd i następny egzemplarz, bliźniaczego Nissana Primastara, ma ten większy diesel. Lecz jak na cenę, to auto jest dość trwałe i tanie w obsłudze. Absolutnie mnie nie dziwi jego popularność.
~opinia o naszym R.Trafic
Furgon 2.0 120KM 88kW
Trafic przebija na głowę VW T5, który jest mocno nieudanym autem. Mieliśmy VW transportera (tylko diesla) i mogę stwierdzić. R.Trafic benzynowy udał się producentowi, uznaje na pochwałę! Wygodny, tani, bezawaryjny. Co więcej trzeba?
~jajac
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Jedyny minus auta do pewna plastikowość. Niemniej czynniki ekonomiczny pozwala \"zapomnieć\" o drobiazgach. Auto wymaga aby obchodzić się z nim madrze(pamiętać o schłodzeniu/nagrzaniu turbiny, kontroli zawieszenia).
~Jacek jacekszyller@wp.pl
Furgon 2.0 dCi 90KM 66kW
Lepiej niż u konkurencji.Mam wersję 100 dci.elektryczne szyby i lusterka ,światła p.mgłowe,klimatyzacja pełna elektronika,sztywna ścianka działowa za przedziałem pasażerskim 6 miejsc.alarm,multi lock itp.Kupiony nowy w serwisie