Lista ocen Renault Trafic II Kabina (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PK
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Nawiew bardzo wydajny, po ok 4km w ziemie wieje już ciepłym powietrzem. Jedynie brakuje pod lewą nogą kierowcy czy prawą pasażera z przodu przedłużenia nawiewu. W zimie pod prawą nogę leci ciepłe powietrze a niestety lewa marznie. Przestrzeń do ogrzania duża ale nagrzewnica daje radę. Klimatyzacja wydajna, w lato przy dużych upałach jest niezbędna. Zimnym dmucha wydajniej przy zamkniętym obiegu ale trzeba poczekać z 6 -7 min aż będzie trochę...
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Jest dobrze. Mam jedynie zastrzeżenie do zastosowanej w dolnej części auta środkowej kratce nadmuchu...plastik łatwo łamliwy, ponieważ łatwo narażony jest na deptanie podczas przemieszczania się po aucie. Powinien moim zdaniem być zrobiony z jakiegoś stopu metalu. Mój egzemplarz posiada WEBASTO...a więc klasa.
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
nie jeździłem zimą więc na temat ogrzewania się nie wypowiadam, mogę powiedzieć coś o klimie, w wersji passenger z nawiewami z tyłu klima jest bardzo wydajna, chłodzi bardzo dobrze + klimatyzowany schowek
~vinc
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Czasami mam wrażenie, ze klima zbytnio chłodzi mimo ustawienia wyższej temperatury, ale ogólnie jak na takie gabaryty wnetrza jest w porządku. w zime grzeje, w lato chłodzi :)
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Posiadałem wersję auta z klimatyzacją, działa lecz nie dawała tyle chłodu ile powinna. Do ogrzewania nie mam zastrzeżeń, dość szybko było ciepło, szczególnie podczas pożaru :)
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
do nowego auta nie nabili klimy w serwisie szukali dziury ale nie po prostu nie nabili pry 40000 padla jakas pompa od ciepla ogolni katastrofa
~bu
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Mój egzemplarz nie ma niestety nawiewu na tył. Przestroga dla kupujących - nie kupować bez tego, bo pasażerowie was zamordują.
~Bartek, Mysza
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Klima w Traficu mogła by się szybciej załączać. Trzeba chwilę poczekać o się rozbuja lodóweczka.
~Karol
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
U mnie brak nawiewu z tyłu, ale inne wersje mają ,poza tym ok
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Kabina
8,9
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Przód jest dobrze wentylowany nie wiem jak tył bo nigdy nie siedziałem.
Renault Trafic II Kabina