Lista ocen Renault Trafic II Kabina (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bu
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Ktoś napisał, że to źle jeździ. Jestem zdziwony, bo wg mnie jeździ rewelacyjnie - jak dużą i wysoka osobówką. Mam poczucie dużej pewności prowadzenia na prostej i na łukach i to niezależnie od prędkości. Mam wrażenie, że gdyby silnik był mocniejszy o np. 100 km to tym autem dałoby sie jeździć niezwykle dynamicznie. Tłumienie nierówności - bardzo dobre.
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Daje radę. Sprężyny wymieniłem na wzmocnione. Oryginalne były do wymiany bo pękły. Tylne tarcze kosztują tyle co wentylowane przednie bo są razem z piastą. Można się bawić w same tarcze ale można czujnik ABS uszkodzić. Gra nie warto zachodu.
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Auto z niemiec z udokumentowanym przebiegiem prawie 2000tys km, uważam że układ jezdny jest w świetnym stanie, nic nie stuka i nie puka,auto nie \"tłucze\" prowadzi się pewniej w zakrętach od T5, naprawdę bardzo przyjemnie jeździ się tym autem, duży plus
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Zakupione auto miało luz na prawym tylnym sworzniu sanek i na końcówkach wahaczy. Tylne sworznie (tuleje) sanek wymieniłem obydwa za radą mechanika. 250 PLN w części plus robocizna drugie tyle i w zawieszeniu cisza ;)
~PK
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Wspomaganie jest niezbędne przy takim aucie. Promień skrętu względnie mały, łatwo nim cofać do tyłu zw na duże lusterka boczne oraz tylne i boczne szyby.
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
słabo przy 23000 wyczulem luz w lewym kole zglosilem zostalem wysmiany w serwisie bo \'\'to nie mozliwe\'\' w pile na przegladzie przy 30000 wyszlo
~Karol
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Super pokonuje nierówności. Jest miękki a zarazem przy wyższych prędkościach sztywno i pewnie się prowadzi.
~vinc
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Jest Ok, nie buja na autostradzie i zakretach, ale trzeba pamietac o masie i gabarytach.
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, a przy obciążeniu jak sportowa fura.
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
to nie to co vitek a na zakretach to do piet nie dorasta (z tyłu oś)
Renault Trafic II Kabina