Lista ocen Renault Trafic II Kabina (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Uważam że jest to bardzo dobry stosunek jakości do ceny, nie jest to auto doskonałe ale kosztuje znacznie mniej od często wspominanego prze ze mnie T5 Caravelle, jak dla mnie na plus Trafica Passengera: niebanalny wygląd z zewnątrz jak i wewnątrz,jeżeli ktoś mówi ze materiały użyte w trafiku są kiepskiej jakości to niech se zobaczy z czego zrobiona jest deska rozdzielcza w caravelli t5, kpina - twardy beznadziejny trzeszczący plastik i do...
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Pozytywna jakość, dobrze zabezpieczona buda, silnik tylko benzynowy (uwaga na nieudane diesle!). Fura wybacza dużo, daję rade i w terenie i przy dłuższych trasach. Eskapady z obciążeniem po wiejskich dróżkach na szczęście wciąż wybacza bez żadnych wyrzutów. Przeładować się zdarza , nie marudzi nie protestuje jedzie stabilnie i bezpiecznie.
~jajac
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Jedyny minus auta do pewna plastikowość. Niemniej czynniki ekonomiczny pozwala \"zapomnieć\" o drobiazgach. Auto wymaga aby obchodzić się z nim madrze(pamiętać o schłodzeniu/nagrzaniu turbiny, kontroli zawieszenia).
~PK
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
W tej cenie (ok 18 tyś zł jak go kupiłem w marcu 2016r. ) jest wart każdej złotówki. Zaniedbany i zajeżdżony kupimy i za 9 tyś ale dla mnie to szkoda na takie pieniędzy.
~bunia323ci
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Kupilem auto uzywane z niemieckiego salonu. Za dwuletnie zapłaciłem 17 000 euro. Dla przykladu t5 caravelle z tego roku 8000 e drozsze. Po co przeplacac ?
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Myślę, że nawet biorąc pod uwagę jakieś okresowe usterki, to stosunek jakość/cena jest bardzo dobry (mówię o aucie używanym)
~Wanad
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Za te pieniądze jest bardzo dobrze. Nie ma aut idealnych, a Renault osiągnął chyba niezły kompromis.
~vinc
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Takiego samochodu, tak wyposażonego, za taka cenę konkurencja nie ma.
~Bartek, Mysza
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
tani zakup auta, tania eksploatacja, czego chcieć więcej?
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Kabina
8,9
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Wszystko zależy od stanu auta, oraz przebiegu.
Renault Trafic II Kabina