Lista ocen Renault Trafic II Kabina (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PK
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Z aspektów wyposażenia to brakuje mi w nim tempomatu. Z radiem też dziwna rzecz ponieważ jak włożyłem inne (sprawne wyjęte z innego auta) to nie chciało grać, jak wmontowałem z powrotem oryginalne to grało. Sterownie radiem przy kierownicy od początku nie działało. Sterowanie samym radiem mało intuicyjne. Lusterko wsteczne trochę małe, nie obejmuje całych tylnych drzwi. Dokupiłem szersze z paskami z tyłu i nałożyłem na oryginalne. Przednie...
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
duże auto więc ocena jest oczywista, dzięki pojedynczym fotelom z przodu można spokojnie przechodzić miedzy nimi do części tylnej auta, dla nas to duży atut,mamy wersje 7 osobową, wiec drugi rząd siedzen ma 2 miejsca, uważam że to najlepsze rozwiązanie poniewaz jest bardzo latwy dostęp do ostatniego rzędu siedzień tylna kanapa składa się bardzo szybko i prosto (na pewno lepiej niż w t5 caravelle)
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Posiadam wersję 7-mio osobową "Generation" - taki a'la mini camper: obracane tylne fotele oraz fotel kierowcy i pasażera. Z tylnej kanapy i półki można zrobić łóżko dla 2 dorosłych osób. Dodatkowo mały stoliczek z oświetleniem :) Zatem bardzo miło dla pasażerów i kierowcy. Żona i dzieci zachwycone, ale nie ma dziwu, jeśli ktoś przesiada się z Seata Ibiza :)
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Przestrzeni w bród. Opcja z podnoszonymi fotelami jest całkiem fajna. Niektórzy jak ja wolą wyżej siedzieć, a niektórzy nie jak mój szef. Można sobie dostosować.
~bu
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Co tu dużo gadać. To wielka fura i można pół chałupy zapakować. Bagaże, które zwykle zajmują cały bagażnik w osobówce tu można po prostu pyrgnąć byle jak i jeszcze rower się zmieści.
~adam
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
siedzenia nie regulowane twarde i nie wygodne narzekaja wszyscy od kierowcy po ostatniego pasazera a zaznacze ze nie robie dlugich tras tylko po okolo 300 km
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Miejsca w zupełności wystarcza. Bagażnik ogromny nawet przy 9 osobach (wersja długa).
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Sporo miejsca na nogi, jak i głowę. Dwumetrowiec na 100% się zmieści ;)
~adam
0 reulacji tylko dla kierowcy ale nie wiele pomaga bo kierownica sztywna
~vinc
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Jest bardzo dobrze, duzo miejsca, mozna jechac i jechac :)
Renault Trafic II Kabina