Lista ocen Renault Trafic II Kabina (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
może być wersja passenger,cały otapicerowany, miejsca na napoje, fajnie sterowane radio z manetki przy kierownicy,komputer pokładowy z wszystkimi niezbednymi info, fotele welurowe dość miekkie i podgrzewane ,wygodniejsze od twardych w t5 z wersji caravelle, jedyna słuszna opcja to 2 pojedyńcze fotele z przodu z podłokietnikami, w T5 mam podwójną kanape z przodu i to jest porażka na całej lini, pewnie w trafiku to też byłaby padaczka..
~PK
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Auto pakowne, dwie palety bez problemu się mieszczą. Ma uchwyty na podłodze, przy słupkach środkowych i tylnych więc np. płytę GK można łatwo zabezpieczyć w trakcie przewożenia. Płyta GK o dł. 2,6m mieści się po skosie w aucie, na długość nie wejdzie chyba, że zostawimy otwarte jedne drzwi z tyłu. Warto kupić egzemplarz z tylnymi drzwiami a nie klapą.
~Bartek, Mysza
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
tani samochód, naprawa elementów zawieszenia u mechanika raz na 70 do 100 tysięcy km przy tak niskich cenach części (wychodzi około 500zł) to aż z obowiązku przyjemność. Pasek (80 do 100 tysięcy) nas kosztuje coś chyba z wymianą 450zł Nic więcej się nie zużywa szybko. Prosty i tani. Do tego pali mało gazu, prawie jak osobówka.
~bu
Kabina 1.9 dCi 100KM 74kW
Godne pochwały - miejsca na butelki w desce rozdzielczej. Radio montowane fabrycznie - szajs! Kompletnie nieintuicyjna obsługa. Co mi się jeszcze nie podoba - boczne drzwi - ich zamykanie wymaga sporej siły. Tylne siedzenia i przednie dla pasażerów - niewygodne!
~Paweł
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Prawa kolano kierowcy opiera się o plastik konsoli od lewarka zmiany biegów. Niewygodne trochę. Filozofia "francuska" obsługi radia i tempomatu. Da się przyzwyczaić jak ktoś "germanami" przedtem prowadził.
~K. Łódź
Kabina 2.0 dCi 90KM 66kW
Wyśmienity do firmy. Pakowny, ustawny, wytrzymały. Nie raz grubo ponad 1,5 tony woził i daje radę. Z głową zaprojektowany.
~Wanad
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
VW T4/T5 zawraca chyba lepiej. W traficu wszystko wydaje się być na swoim miejscu.
~Joohny
Kabina 2.5 dCi 150KM 110kW
Mało schowków jak na auto dostawcze, porównując do Fiata Ducato, tragedia!
~Grzegorz
Kabina 2.0 dCi 115KM 85kW
Jak dla mnie dobrze przemyślana kabina.
Dziennik kosztów dla Renault Trafic II Kabina
8,9