Lista ocen Renault Megane IV Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW 2016-2018 (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~killer1
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Dalem "dobrze" bo nie rozgryzlem jeszcze dzialania nawiewu na tyl. Intryguje mnie kwestia dot. dzialania klimatyzacji w kontekscie tego ze gdy wciskam A/C wylacza sie funkcja "Auto" w klimie. Musze ppczytac o tym w instrukcji (dotychczas poruszalem sie w obsludze auta intuicyjnie). Mam watpliwosci do ogrzewania tylnej szyby. Zauwazylem ze gdy na szybie owej o poranku jest wilgoc, po uruchomieniu grzania owej szyby, gdzie...
~Sartoris
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Nie zauważyłem problemów. Klimatyzacja dwustrefowa, ciekawa funkcja maksymalnego odparowywania szyb. Praktycznie cały czas jeżdżę w trybie auto i automatycznym sterowaniu obiegiem - kolejna ciekawa funkcja pokazująca jakość powietrza. Silnik dość szybko łapie temperaturę roboczą - w środku jest optymalna temperatura.
~Użytkownik M
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Klimatyzacja ładnie chłodziła w lato lecz odbierała trochę mocy silnikowi co było dosyć odczuwalne. Ogrzewanie bez zastrzeżeń.
~Szymon
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Ustawiasz ogrzewanie na Hi goraco obnizasz temp o stopien i wieje duzo chlodniejszym powietrzem
~Lukasvip
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
klimy jeszcze nie miałem okazji używać,ale ogrzewanie działa bardzo dobrze w aucie po 5 min jest ciepło.
~Łukasz - Wrocław
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Bez zastrzeżeń, chociaż zimą samochód nagrzewa się po ok 2 km.
~Krz2020
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Duży plus za wloty dla pasażerów, kia, hyundai tego nie ma
~Łukasz
Grandcoupe 1.6 SCe 114KM 84kW
Tutaj nie ma się do czego przyczepić.
~Andrzej
Żadnych negatywów