Lista ocen Renault Megane III Coupe 2.0 16v 250KM 184kW 2010-2011 (5) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dinn
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Swietny pojazd za umiarkowana cene. Wyglada niebanalnie z tymi wszystkimi poszerzeniami, centralnym wydechem i na wielkich kolach. Rewelacyjnie wyposazony: skorzna tapicerka, elektrycznie sterowany fotel kierowcy, podgrzewane fotele przednie, automatyczna 2 strefowa klimatyzacja, Sat-Nav TomTom, panoramiczny dach, skretne xenony, LEDy do jazdy dziennej, czujniki parkowania z tylu, karta Hands Free (zamyka auto, gdy sie oddalasz, otwiera, gdy...
~Przemek
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Auto sprzedałem w ostatnim czasie. Użytkowałem je przez ponad 2 lata. Pełne wyposażenie, xenony, szklany dach, nawigacja, zawieszenie cup, felgi 19 itd. Takiej wersji dotyczy moja recenzja.
~Salwek
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Samochód bardzo przyjemny do prowadzenia. Zawieszenie CUP wcale nie takie straszne jak go malują. Trzyma sie drogi rewelacyjnie. Kierownica idealnie leży w dłoni.
~Kubix
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
Bardzo fajny samochodzik zwinny szybki oszczędny mało awaryjny usterki to tylko pierdoły polecam ten samochód w 100%
~piotrek
Coupe 2.0 16v 250KM 184kW
bardzo ladne auto, super jezdzi, nic sie nie psuje, jak na mozliwosci nie duzo pali. troszke slabe stereo
Renault Megane III Coupe