Lista ocen Renault Megane III Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW 2008-2011 (8) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Wyciszenie jest przeciętne, myślę że odpowiednie do segmentu auta. Mi jednak w połączeniu z krótką skrzynia przeszkadzał hałas na autostradzie, w związku z czym wyciszyłem auto w profejsonalnym serisie (drzwi, boczki tył i nadkola) i obecnie jest o wiele lepiej. Polecam wszystkim którzy dużo podróżują w trasie.
~Michał
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
To chyba największa wada samochodu, generalnie auto pracuje na wysokich obrotach (3 tys. przy 100km/h na szóstym biegu), stąd dość głośno w kabinie, ale dla wymagających wyciszenie do auta kosztuje 1000zł i jest zupełnie inna bajka.
~Szerlich
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Ssssssssssssss-a tak jest w środku cicho, silnika praktycznie nie słychać.Przy większych szybkościach słychać tylko lekki poszum wiatru.Silnika na biegu jałowym praktycznie nie słychać trzeba spojrzeć na deskę rozdzielczą.
~WD
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Silnik jest wyciszony bardzo dobrze, pęd powietrza również zbytnio nie przeszkadza, nawet przy przy prędkościach autostradowych. Gorzej jest z pracą zawieszenia o czym napisałem wyżej.
~mirek
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
bardzo dobre, silnika nie słychać, jedyna rzecz do której mam zastrzeżenia to słabe wyciszenie drzwi przy dużych prędkościach.
~ignas1415
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Nie wiem czy to ze względu na sportowe aspiracje ale we wnętrzy słychać trochę pomruku.
~Łysy
Coupe 1.4 16v TCe 130KM 96kW
łapie się na tym że nie wyłaczam silnika bo nie słyszę że pracuję i opuszczam pojazd ;-)
~Seba
Szum przez dzdrzwi:(