Lista ocen Renault Laguna II Hatchback (405) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 607 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wbednarz@bioconcept.pl
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
tragedia . Oprócz tego ryzyko utracenia zdrowia fizycznego(gdyby niektóre z tych awarii zdażyły się na autostradzie lub na drodze sazybkiego ruchu to mozliwe ze nie napisałbym swojego komentarza) jak i psychicznego
~Robert z Poznania
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Przy tej jakości wykonania i komromitującej awaryjności cena nieprawdopodobnie wygórowana. Gorąco odradzam kupno. Powiedzenie, że nie kupuje się aut francuskich i na F, w przypadku Renaulta Laguna jest całkowicie uzasadnione.
~Jerry W-w
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Samochód z tym wyposażeniem kosztuje aktualnie w salonie ponad 100 tys zł., zaś utrata wartości przy samochodzie nieco ponad 3-letnim, to ok. 50%. FATALNIE!!! Jaki bubel, taka kasa i to się przekłada w naturze.
~maurycy_now@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
naprawdę można się targować; ja kupiłem w Ząbkowicach Śl.; warto wysyłac zapytania ofertowe nawet na drugi koniec Polski; samochód kupuje się na kilka lat, a wszystkie formalności mażna załatwić nie wychodząc z domu
~Bogdan Owalalski
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Cena niewygorowana co do jakości za nie duże pieniądze można mieć wygodny samochód posiadający klimatyzację i nie zajechany egzemplarz pod warunkiem że poprzedni właściciel o niego dbał
~walery
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
daję 2 tylko przez to że była tańsza o kilka tysięcy niż inne samochody z tego rocznika ale jeżeli miał wybór kupił by droższy tylko by się nie psuł tak często. około jedna 500 złotowa usterka na 2500-3000 km
~walery
~splice
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
Tani, ale naprawdę awaryjny, sam jak kupowałem to nie wierzyłem że może się tak psuć :/ W wakacje bałem się jechać nad może 1300km w dwie strony bo nie wiedziałem czy dojadę i czy wrócę.
~Gabriel
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
z mojego punktu widzenia to dobrze wydane pieniadze bo auto nie sprawia mi powaznych problemow a wyposazenie jest bardzo bogate o ktorym inne auta moga pomarzyc lub trzeba slono doplacic.
~mateo_2388
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na cenę w przedziale 10-15tyś (zależy od stanu i przebiegu), fajne i wygodne autko, posiadające swoje bóle ale zalety przeważają nad wadami. Pozatym jak to mówia: jak dbasz tak masz.
Renault Laguna II Hatchback