Oceny Renault 21

Najnowsze oceny Renault 21

3,8
~TobiARtS@o2.pl
Sedan 1.7 i 75KM 55kW
Samochód ten kupiłem za 500zl.,przebieg nie jest do końca znany bo licznik kilometrów nie działał,jeżdżac nim rok wymieniłem tylko klocki z przodu, sworzeń wachacza i gumy stabilizatora,jeżdziłem tylko na gazie gdzie nawet przy - 10 stopni odpalał jeśli miał odpowiednią ilość płynu w chłodnicy,nigdy w trasie mnie nie zawiódł,za tą cene nie ma 2 takigo wygodnego samochodu,a tylnia kanapa jest tak miękka że wszyscy co jechali na niej w trasie...
4,1
~kenezz35@op.pl
Sedan 1.7 i 95KM 70kW
Nabyłem kanapowca w niemczech na kontrakcie ,auto super limuzyna silnik dynamiczny na pełnym wtrysku,170km wyciaglem na tym 17 -latku to niezłe osiagi jak na limuzyne bardzo wygodne ,ogólnie bez zarzutu,mankament to uklad chłodzenia i te odpowietrzniki plastikowe przerobiłem na miedziane i jest gut- polecam
~wojtek
Sedan 2.1 D 70KM 51kW
jak na tak stare auto za tak marne pieniądze to jest fenomenalnie,oszczędne,nie wymagające,tanie części,praktyczne(kombi) Przejechałem moją RENIĄ całą europę z przyczepą kempingową była niezawodna i jest nadal,przewoziłem cement,płytki,deski auto do wszystkiego planuje kupno nowego auta ale RENI nie sprzedaje bo jest za dobra a cena jest nie adekwatnie niska
~slawus
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Renia 21 to wg mnie bardzo dobre autko. Posiadam egzemplarz bardzo zadbany, bez śladu rdzy z silnikiem, który odstawia wiele współczesnych samochodów. Szukam usilnie turbiny do tego silnika. Koszt nowej to niestety około 1 tyś zł.Pozdrawiam
3,2
~andreejj@wp.pl
Kombi 2.1 TD 90KM 66kW
przesiadlem sie z poloneza 1500 sle z 90r na renaulta 21,przezylem szok,przyspieszenie cudo,cisza, wykonczenie,przestrzen,ekonomicznosc,nic dodac nic ujac,chyba juz nigdy zaden samochod mnie tak pozytywnie nie zaskoczy,a szkoda
~Les
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Auto mieliśmy w latach 1994-2000, więc to już trochę temu. Wspominam je doskonale - naprawdę nie było źle wykończone, ogrom miejca, całkiem ekonomiczne, na długich trasach spisywało się bez zarzutu (mimo 4 biegowej skrzyni). Niestety jak zaczęło się psuć to już nie było sensu go reanimować - po prostu zostało spisane na straty.

Usterki Renault 21

Renault 21 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zawdi
Kombi 2.1 D 67KM 49kW
kupiłem ją za 900zł dołożyłem 500 zł + 23 tyg pracy i posłuży ze 2-3 lata silnik nie do zajeżdżenia resztę oddam na żyletki :D
~frantz
Kombi 1.7 i 90KM 66kW
Renia może urodą nie grzeszy ale wyróżnia się z tłumu. Poza tym samochód bardzo dużo, wygodny, ekonomiczny i nie uciążliwy w eksploatacji!
~martinus77 (GG 6074978)
Sedan 2.1 TD 88KM 65kW
Ogólnie jestem zadowolony, oszczędne, komfortowe, super!!!
2,5
~DarknesS
Kombi 1.7 i 75KM 55kW
Nie polecam tego auta. Trudno o dobry egzemplarz. Wszystko huczy, skacze i trzeszczy. Plastiki z których wykonano wnętrze jest okropne.