Oceny Opel Meriva II Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2010-2013

Opel Meriva II Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Meriva II Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW 2010-2013

3,2
~Przemek
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto kupione z przebiegiem 165k, książka potwierdzona w ASO opel. Sprzedający nie znał przebiegu wymiany rozrządu, więc ten wymieniłem po zakupie. Po 1,5r musialem go wymienić ponownie ponieważ nie wytrzymała rolka napinacza - wg forum uzytkownikow nic zaskakującego. Mnóstwo drobnych usterek w tym mega uciążliwe typu niedziałający czujnik temperatury silnika w wyniku czego komputer uziemial auto pomimo prawidlowej temperatury. Wspomaganie...
~CeeJay87
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Meriva B to bardzo udany zakup. Tym autem podróżuje się wygodnie, dobrze trzyma się drogi i, jak na swoje gabaryty, ma sporo miejsca w środku. Auto w ogóle sprawia solidne wrażenie przez grubość drzwi i sztywność karoserii. Duża powierzchnia szyb i wysoka pozycja za kierownicą powodują, że Merivą dobrze manewruje się w mieście i na parkingach. Moja żona przesiadła się z Renault Megane III i do Opla Meriva i z miejsca się w niej zakochała...
1,9
~DamianNor
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Ogólnie jestem niezadowolony z jakości marki Opel, która kiedyś dla mnie (a miałem wcześniej też Opla) była wysoka. Obecne samochody są od strony awaryjności bardzo zawodne. Przykładem niech tylko będzie 3 krotna wymiana pompy. A łącznych naprawa mam łącznie ok. 10 tys. Czyli nowy samochód przez 6 lat a koszty napraw już stanowią ponad 20 % wartości. Obecnie już jestem przekonany że Opla nigdy więcej nie kupię.
~-Pio
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Bardzo fajny samochód i rewelacyjnie sprawdza się w rodzinie jako 2-gie auto do poruszania w zatłoczonym mieście/parkowaniem, dojazdach do pracy, na zakupy, dowożenia dzieci do przedszkola/szkoły. Pomimo swojej niewielkiej długości jest zaskakująco pakowny.
~rossi
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Chyba najwieksze pozytywne zaskoczenie sposrod wszystkich dotychczas eksploatowanych aut.
~Marek
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Auto ktore kupilem przypadkiem i z oporami "bo to Opel".Okazalo się świetnym kompanem.
Dziennik kosztów dla Opel Meriva II Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
7,8
9,3
~Vincent
Mikrovan 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Merivę kupiłem przypadkiem bo szukałem samochodu, który pomieści moją żonę oraz trójkę małych dzieci. Ciekawa sylwetka i funkcjonalne wnętrze przekonały mnie do zakupu.
Opel Meriva II Mikrovan