Lista ocen Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~..:: AR ::..
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
bez zastrzeżeń. Jednostka 6-cio cylindrowa pracuje równo i cicho. Po dodaniu gazy słychać odgłos jednostki dość rasowej. Problem stanowi zamówienie część często trzy te same części innych producentów maja spore różnice. Więc trzeba je porównywać z tymi które mamy w aucie czasem to dość uciążliwe. Serwisowanie jednostki jest w kosztach do akceptanci jak zwykłego osobowego auta. Ceny nietypowych podzespołów dość drogie ale to jak mamy pechowe...
~Robert
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Cichy, aksamitny na trasie. Zrywny, mocny, chętny do współpracy w terenie. Nie mam z nim większych problemów. Padają tylko elementy eksploatacyjne z racji wieku i przebiegu. Wymiana rozrządu, pompy wody, regulatora ciśnienia paliwa, wydmuchana uszczelka pod pokrywą zaworową. Po za tym przez 7lat wymieniałem tylko olej.
~Franko
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Wręcz doskonały. Dobrze użytkowany, serwisowany cieszy latami bez awarii. Piękne 3,2V6 choć bez brzmienia. Ewentualne awarie wynikające głownie przez niedbałość będą kosztować. Notoryczny problem z częściami czasem podstawowymi jak termostat czy rozrząd.
~ptah@vp.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
silnik cichy, prawie go nie słychać przez co już kilka razy zdarzyło mi się go odpalać na chodzie :)). Mocy jest wystarczająco dużo do jazdy na trasie i w mieście. Jeśli chodzi o kulturę pracy i elastyczność to nie ma się do czego przyczepić
~Przemek
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
V6 pięknie mruczy! Nie za słaby, taki w sam raz 10s do pierwszej setki w aucie ważący 2t to super wynik . Z tym silnikiem nie czuć tej masy pojazdu i oczywiście radio zbędne!tylko troszkę gazu dodać i uśmiech od ucha do ucha
~Tomek KWiATEK Kwiatkowski
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Ślinik pracuje bardzo równomiernie,jak to na V6 przystało.Moja wersja jest w automacie,na trasie w trybie "sport"nie ma problemu z predkości 120km/h wyprzedzic 3 TIRy na wydawałoby się krótkim odcinku.Wiem bo sam sprawdzałem :)
~Dariusz Miziński
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
silnik pracuje doskonale zarówno na bęzynie, jak i na gazie sekwencyjnym, bardzo dynamiczny, moim zdaniem idealnie dobrany do masy frontery, pozwala zapomniec ze to auto waży prawie dwie tony
~Michał
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Motor 3,2 to jedyne realny do użytkowania silnik. Przy prawidłowym serwisowaniu trwały i niezawodny w codziennym użytkowaniu. Może nawet przydało by się 3.5l jak w ISUZU.
~mediatech
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Silnik mocny a denerwuje regulacja luzów zaworowych (kłopot z dostaniem płytek). Rozrząd bezkolizyjny ale ja go i tak wymieniłem dla pewności.
Dziennik kosztów dla Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW
17,0
~duch_uu email;retor11@gazeta.pl
Standard 3.2 V6 205KM 151kW
Spisuje się dobrze, równa praca, bardzo przyjemne brzmienie, no i ta moc, w sam raz dla tego dużego autka.
Opel Frontera B Standard