Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 602 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolony posiadacz corsy :)
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
no niestety już czas wymienić zawieszenie...no chyba ogólnie przydałaby się wizyta u "lekarza" :) ale naprawde nie jest źle
~zloto
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
w corsie awarie recylkulatora spalin, silnika krokowego i sprzęgła to już legenda wystarczy popytać innych użytkowników.
~Maciek
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Tak samo jak w przypadku drobiazgów, również najważniejsze układy auta (silnik, zawieszenie, karoseria) funkcjonują bez zarzutu.
~Darek
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Nigdy nie zawiódł. Jedyna wada to rdza (jak w większosci opli). W zimie trzeba dbać o świece żarowe (sprawdzać)
~radek
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
jetem zadowolony,wymieniłem opony ale to normalne zużycie a i tłumik.Mam auto 2 lata dużo jezdże ok.400 km. tygodniowo
~rafael
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
brak, przejechałem 30 tys km i tylko wymiana klocków, łożysk i pasków (rozrząd po 80 tys). Części w przystępnych cenach.
~martin136@vp.pl
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Wymiana lożysk tylnych kól,3 razy silnik krokowy przy wtrysku,1raz zawór recyrkulacji spalin,tłumik środkowy i końcowy
~Karol
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Auto ma juz swoje lata. Będę szczery. Poza wymianami oleju co 10 tys, filtrów itp. nic sie nie dzieje. Aha. Zużyłem komplet opon:)
~corsamaniak
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
spalona pompa paliwa po ok 110 tys wymienione zawieszenie 2 razy w tym czasie , zablokowany jeden popychacz , reszta sie trzyma
~marcinjaz@wp.pl
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
tak samo jak wyżej, corsy z reguły są pod tym względem niezawodne (może poza silnikiem 1,4 16V - problemy z rozrządem)
Opel Corsa B Hatchback