Lista ocen Opel Campo (8) - Silnik

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~remi
Pick Up 3.1 TD 109KM 80kW
to niewątpliwie mocny punkt tego auta. bardzo elastyczny, ciągnie ze sporą siłą już od 1200 obrotów, a jeśli delikatnie obchodzić się z gazem, to praktycznie możesz jechać nim od zera, czyli od jakichś 700 obrotów, co daje dużą swobodę jazdy szczególnie w terenie. silnik pracuje bardzo "miękko" i ma ładny dżwięk (jak mała ciężarówka:) nie lubi obrotów powyżej 3500, ale i tak nie ma sensu tak wysoko go kręcić. na każdym biegu ma dużo mocy
~BB
Pick Up 3.1 TD 109KM 80kW
silnik caly czas jakis problem najpierw cisnienie oleju niskie pozniej glowica ciekawe co jeszcze Przejechalm tym autem zaledwie 100 km i tyle bylo by z jazdy stoi u mechanika prawie miesiac i juz sie zastanawiam ile zyletek bedzie z niego :) szukam pozadnego mechanika do tego auta, jestem z poludnia polski Pozdrawiam
~/\\/\\ Michał /\\/\\
Pick Up 2.5 D 4x4 76KM 56kW
Klasyczny solidny diesel z wałkiem rozrządu w bloku. Mam wersję 4JA1T -z lekko doładowującą turbinką zwiększającą elastyczność (dostępna w campo po 1997r.) Po ponad 300 000 km nie wykazuje śladów zużycia.
~Właściciel
Pick Up 3.1 TD 109KM 80kW
Równomierna praca,jak również cicha.Radzi sobie w najtrudniejszych warunkach.Spala 10l/100km.
~Martyr
Pick Up 2.5 D 76KM 56kW
Silnik wręcz doskonały po przejechaniu 580000 wciaż nie sprawia problemów
~KŁOPOT
Pick Up 2.5 D 76KM 56kW
motor nie do zajechania przy myślących użytkownikach
~edziu54
Pick Up 2.5 D 76KM 56kW
silnik chodzi bez żadnych zarzutów
~Paweł M.
klasyczny diesel