Lista ocen Opel Astra K Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW 2016-2019 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Benek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Tu jest bardzo dobrze (mam pakiet wyciszenia). W warunkach miejskich cisza i ta cisza utrzymuje się do ok 160km/h, do 210km/h jest głośniej ale bez problemu można rozmawiać bez podnoszenia głosu, szybciej nie testowałem. Zauważyłem że duże znaczenie mają opony. Samochód przyjechał z fabryki na oponach letnich "premium", ja kupiłem prawdziwe premium zimowe - widać różnicę, duże ciszej, bardziej miękko jeździ samochód
~Tomek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Wyciszenie przy 110+ jest niekaceptowalne. Ale to moje subiektywne odczucie. Lubię ciszę w kabinie. W golfie mogę mieć cicho muzykę i ją słyszeć. Mogę bez problemu rozmawiać z pasażerem z tylnej kanapy. Tutaj przy 140 powodzenia przy usłyszeniu czegokolwiek ;)
~Memory
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Auto jest naprawdę ciche. Mam pakiet dodatkowego wyciszenia, ponieważ jeżdżę dużo w trasie po autostradach i w czasie jazdy prowadzę rozmowy. Jest na tyle cicho, że można prowadzić przez fabryczny zestaw głośnomówiący komfortową rozmowę nawet przy 150 - 160 km/h
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Pakiet wyciszenia dodatkowy jest śmieszny jakieś gąbki. W każdym modelu astry k ma się wrażenie ze podczas jazdy otwarte są z tylu okna.
~jac
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
polecam pakiet wygłuszający w kombi, za 600zł jest naprawdę cicho przy prędkości od 100 km chałas już nie wrasta, ni stąd masz na liczniku 180km/h
~Łukasz
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Po włączeniu silnika praktycznie go nie słychać i nie wiadomo czy auto jest włączone. Przy 140 km/h jest nieco głośniej ale do zniesienia.
~Radek
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
to kompakt wiec nie mozna oczekiwać wygłuszenia jak dla S klasy. przy wyższych predkościach powyżej 150 szum opon. silnika nie słychać
~xCykx
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Do 140-150 ok.Powyżej słychać wiatr i kufer to potęguje.Ale bez obaw,radyjko można posłuchać i pogadać nie podnosząc głosu.
~mrkPL
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Cicho, jak na segment C jest ok. Osoby, które jeździły autami klasy wyższej się zawiodą. Ale z drugiej strony co robiłyby w Astrze?
~DK
Sports Tourer 1.4 Turbo 150KM 110kW
Jestem pozytywnie zaskoczony,na postoju prawie nie słychać jak silnik pracuje,w trasie też jest ok.
Opel Astra K Sports Tourer