Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Hmm niby dobrze, super że jest klima, manualna ale mi wystarczy i tak jeżdzę głównie w krótkich trasach, chyba bym już teraz nie kupił auta bez klimy. Bardzo wolno się grzeje, przy dojeździe do pracy typu 5km nie ma co liczyć na ciepło w zimie. Dziwnie troche działa nadmuch, da się wszystko ustawić, ale proporcje nadmuchu są źle ustawione, jak jest na szybę i twarz, to na szybę idzie 80% a na twarz 20%, masz wrażenie jakby nic nie dmuchało....
~TomekSHL
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Dwustrefowa klimatyzacja powinna zapewnić pełną dowolność w ustawieniach, natomiast tutaj np. kierunek nadmuchu jest kierowany tak samo w obu strefach. Brakuje również klawisza \"mono\" -> do sterowania obiema strefami jednocześnie. Sam w sobie nawiew jest OK, bardzo fajna funkcja ustawienia kratek na nadmuch w wielu kierunkach - naprawdę działa.
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Mam automatyczna klimatyzacje swietnie sprawdza sie w polskich warunkach jak i np. Na Chorwackiej autostradzie przy 38 stopniach celciusza. Ogrzewanie- Teraz zimy w polsce nie ma a dodatkowo autko mam w garażu gdzie zawsze jest min 12 stopni to i tak szybko cieplo sie w nim robi.
~Radek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klima auto dwie strefy, szybko i wydajnie schładza, dosyć dobrze trzyma ustawioną temperaturę. W zimę super, mam system quickheat, w drugiej Astrze żony tego nie ma i przy odmrażaniu czy odparowywaniu mega różnica. Do tego po 2km już ciepłe leci.
~Piotr F.
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
Jest dobrze ale klimatronic czasami szaleje zadasz mu 24 a chłodzi tak jak jak by miał zrobić 16 najgorszy problem to nawiewa na oparcie kierowcy zimne powietrze i nie da się z tym nic zrobić będziesz miał problemy z plecami
~Józek
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
dobrze grzeje, klima daje rade ale jak jest więcej niż 32 stopnie na zewnątrz to nie oczekujmy cudów. W moim mam klimę manualną aczkolwiek przydałaby się automatyczna.
~nowynowy
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Włączenie opcji podgrzewania szyby przedniej przerzuca prędkość wentylatora na maksimum. Nie można sobie lekko na szybę nawiewu puścić. Bezsens. Plus za nawiewy szyb bocznych.
~Antonio
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Klimatyzacja dwustrefowa działa idealnie. Malutki minus- moja wersja nie wyświetla obecnie ustawionej temperatury na wyświetlaczu centralnym. Pokazuje ją tylko podczas zmian nastaw.
~PEKER
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
strasznie zimno w zimę przy rozpoczęciu podroży . trzeba przejechać z 10KM aby kabina sie nagrzała , stary poel G benzyna wystarczał 1KM =)
Dziennik kosztów dla Opel Astra J Sports Tourer
6,8
8,7
9,7
~Maks
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
W lato super sprawa dzięki automatycznej dwustrefowej klimatyzacji. Zimą dużo gorzej, nagrzewanie swoje zajmuje a silnik Diesla nie ułatwia zadania.
Opel Astra J Sports Tourer