Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fulcrum
Sports Tourer 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Nie najlepiej. Auto katalogo kosztuje 100 tysiecy (z kilkoma dodatkami, ale bez ekstrawagancji). Za tą cenę dostajemy ładne, raczej paliwożerne i raczej niedynamiczne auto. Wersja 5d kosztuje pewnie podobnie. Biorąc pod uwagę że Megane III z silnikiem 2.0 turbo 180 koni kupimy ze 20 tys taniej to nie jest różowo. Megane jest lżejsze jakieś 150 kg a silnik ma ze 100 Nm więcej i na prawdę to jest już fajna ścigałka. No, ale jeżdżę Renault przez...
~Rgston
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Bardzo dobra cena auta kupilem auto używane za 34tys z bardzo bogatym wyposażeniem. Katologowe auto z podobnym wyposazeniem 98tys zl. Po 200 tys i 7 latach poza zużyciem hamulców i peknietego lusterka auto w b.dobrym stanie
~mareo
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 110KM 81kW
Ja kupiłem używane auto z niemiec, cena używanego 35tyś z 2011r. w stanie idealnym. Mazda była dużo droższa a cenowo straciła już z 70tyś zł po 4latach, na ok 35tyś. Też kupowana używana w super stanie.
~blus
Sports Tourer 1.4 Turbo LPGTEC 140KM 103kW
U Opla można negocjować i dają duże upusty, golf byłby o 15 tyś droższy przy silniku 1,4 122 km który słynie z ponad przeciętnej awaryjności, a raczej jest sinikiem wysokiego ryzyka i kosztów eksploatacji
~Marek
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Jest ok ale niedoróbki widać, słabo przylegające uszczelki które gwiżdżą w trakcie jazdy, słabe wyciszenie, trzeszczące plastiki szczególnie w środkowym tunelu
~Domeno
Sports Tourer 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Materiały wykończeniowe na dobrym poziomie, po 70 tyś nic nie trzeszczy, nic nie porwane oraz połamane czy porysowane.
~Andrzej
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Niedopracowane i awaryjne. Minusy przysłaniają korzyści jakie bez wapienia ma ten samochód.
~WahChing
Sports Tourer 1.7 CDTI ECOTEC 125KM 92kW
jakosc tego samochodu jest wspaniala. jak na swoj wiek 7 lat, nadal rzuca sie w oko na drodze.
~Rysiek
Sports Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
samochód kupiłem używany za połowę ceny salonowej. Moja ocena stosunku jakości do ceny-całkiem dobra.
~Paweł Wiatrak
Sports Tourer 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Uważam że astra kombi spełnia dobrze swoją rolę jak na kompaktowe kombi swojego segmentu
Opel Astra J Sports Tourer