Lista ocen Opel Astra J Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW 2012-2015 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sr
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Słupek B masakrycznie szeroki przez co trzeba pomyśleć dojeżdżając do skrzyżowania gdzie drogi krzyżują się pod innym kątem niż 90 stopni. Jeśli dodatkowo mamy pasażera to jego głowa ogranicza widoczność w prawo do zera. Poza tym wszystko ok. Manewrowanie nie sprawia problemów, ale niektórzy mogą mieć problem z wyczuciem odległości. Auto jest jednak trochę duże.
~Tomek
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Bardzo komfortowe prowadzenie (ogólnie - lekkie wspomaganie (co tez wpływa na precyzję zawieszenia), dobre fotele, choć w wersji Cosmo (półskorzana tapicerka - jak w większości kompaktów, raczej półekoskórzana :-) mniej wygodne niz w Oplu Vectrze A (tam welur i mimo braku regulacji lędźwiowej pełen komfort), z przodu dużo miejsca, z tyłu wystarczająco.
~Coolvi
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Powiem tak: zdarzyło się już pare razy, że w ostatniej chwili zauważyłem pieszego. Myślę, że to wystarczający komentarz.
~Artur
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Należę do tych co używają często lusterek a nie kręcą się na fotelach wiec nie mam większych zastrzeżeń. Widać wszystko co trzeba.
~barteq99
Sports Tourer Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Widoczność jest dobra. Przeszkadza nieco bardzo gruby słupek A.
~sk
Bez zmian.