Lista ocen Opel Astra H Kombi (160) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Przy prędkościach ~100km/h słychać szum opon lub powietrza. Powyżej 140km/h (~4krpm) słychać również silnik, ale da sie normalnie rozmawiać. Jest jednak minus. W nowym samochodzie coś skrzypi. Dziwne dźwięki dochodzą jakby zza kierowcy. Prawdopodobnie to jakieś mocowanie tylnej kanapy, luźno latające kable czy coś takiego. Nie wyobrażam sobie żeby skrzypiał jakiś element zawieszenia w nowym samochodzie. Fiatem Seicento przejeździłem 120kkm i...
~RoyRoy
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Diesel, wiec go troche slychac, z drugiej strony jak slysze inne w tej klasie to nie jest tak zle. szczegolnie dobrze wypada jazda z duza predkoscia, przy 160 da sie spokojnie rozmawiac ew. sluchac radia. Jadac sobie niedzielnym tempem, nie sposob poznac, ze to ropniak. Poza tym, bardzo mnie zaskoczylo zawieszenie, po prostu przejezdza nierownosci, nie informujac mnie prawie, ze wlasnie to zrobilo.
~preux
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Miałem dać przeciętnie bo niby ma podwójne uszczelki, ale jak są boczne wiatry to słyszę szum powietrze jakby wdzierał sie do środka. Poza tym drzwi słabo wyciszone poprawiłem to sam, efekt jest ogromny w końcu dźwięk z głośników idzie do auta na nie w blache.. Kabina dobrze odizolowana od komory silnika tu jest dobrze nie słychać silnika. Dam 4.
~ben
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Jest dobrze - kiedy silnik się nagrzeje, trzeba się wsłuchać, czy to na pewno diesel. Denerwują mnie osoby, które wsiadają zimą do auta przy -15stC, jadą nim na zakupy i w drogę powrotną, łącznie 10 km i narzekają, że silnik ordynarnie pracuje.. to diesel, musi się rozgrzać, zanim osiągnie pełnię swojego uroku!
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Oryginalne letnie opony Brigstone Turanza są głośne jak czołgowe gąsienice, za to trzymanie mają rewelacyjne. O zgrozo, zimówek Continental prawie nie słychać. Wolałbym, żeby było odwrotnie. Chyba zacznę jeździć na zimówkach latem:) Poza tym głośność jest do przyjęcia, ale nie zgrzeszyłby Opel wyciszając to autko nieco lepiej.
~DeVeDe
Kombi 1.6 turbo ECOTEC 180KM 132kW
Jestem milo zaskoczony. Jest naprawde cicho. Winą poniekad jest benzynowy silnik turbo ktorego nie slychac, poniewaz nie trzeba go wysoko krecic zeby jechac. Jak krecisz wysoko to logiczne ze bedzie glosno. Spalanie tez mocno wzrosnie. W samochodzie nic nie trzeszczy, nic nie puka, nic nie stuka.
~Damian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jedyna rzecz do której mogę mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, wydaje mi się że powinno być nieco ciszej jednak jest to do przyzwyczajenia, i przy wyższych prędkościach ( + 110 km/h) silnik pracuje bardzo równo i jakby się wycisza także w trasie nie ma z tym problemów.
~keraj
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
hmmm... wiadomo diesel, nie ma jakiś wibracji czy tam nie wiadomo czego ale widomo, że to diesel. Po ruszeniu jest dużo lepiej. Powyżej 120-130 zaczyna być słychać opływające auto powietrze. a dodam, że auto ochoczo przyspiesza do 180-200, a powyżej to już nuda.
~monserat
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Teraz jeżdzę Peugeot-em 508, i tu jest olbrzymia różnica między astrą, w astrze słychac było w kabinie troche silnik, szczególnie przy większy prędkościach, ale nie jakoś szczególnie. Mogła by byc bardziej wytłumiona. Przy jeździe o dziurach słychac w środku trochę sporo.
~Paweł z mazowieckiego
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Trudno wymagać, żeby diesel fiata pracował cicho?! Ale pomimo to uważam, że jest całkiem dobrze - z resztą to kwestia przyzwyczajenia. Poprzednie auto którym częściej jeździłem to benzynowy opel astra g 1,6 16V i nie ma co ukrywać było ciszej...Teraz jeździ nim moja żona.
Opel Astra H Kombi