Lista ocen Opel Astra H Kombi (141) - Widoczność

Na liście zabraknie 166 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filippo5050
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Szyby w astrze nie należą do zbyt dużych podobnie jak lusterka. Może być to kłopot dla kierowcy, który nie jeździ zbyt często, jednak po przyzwyczajeniu się do samochodu i odpowiedniemu ustawieniu lusterek wszystko jest w porządku. Przy cofaniu (mimo, iż posiadam wersję kombi) trudno jest mi wyczuć ile mogę jeszcze cofnąć. Jednak jest to wszystko kwestia wyczucia. Natomiast widoczność do przodu jest jak najbardziej dobra, nawet słupki nie...
~Protosi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Fotel dosyć nisko osadzony, wysoko pociągnięta linia nadwozia, szczególnie tylna część karoserii ogranicza widoczność do tyłu i na boki. Do przodu jest idealnie, natomiast przy cofaniu można czasem przesadzić. Ogólnie auto bardzo trudne do wyczucia. Czujniki parkowania by się przydały. Auto bardzo trudne do manewrowania w zatłoczonych miastach czy parkingach podziemnych. Cofanie nie należy do najprzyjemniejszych chwil w tym aucie.
~LPL
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Plus i jednocześnie minus za regulację wysokosci fotela kierowcy. Plus ze jest, minus że skorzystajaz niej osoby o średnim i wysokim wzroście z uwagi na stosunkowo średni zakres regulacji. Widoczność przez trzecie boczne okno w zasadzie bardzo mała. W niemałych lusterkach widać dobrze, jednak trzeba sie przyzwyczaić do poczucia odległości. Wszystkie lusterka przybliżają(dla mnie +)
~rafal
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest to kombi, przyciemnione szyby, więc wieczorem trzeba naprawdę powoli cofać bo nie wszystko widać :). Do przodu bez problemów. Mam szybę atermiczną wiec dodatkowa nawigacja ma problem ze złapaniem sygnału. Trzeba umieścic ją na górze w okolicy lusterka na wysokości zielonego pasa przeciwsłonecznego - wtedy jest ok.
~thefamine
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jeżeli chodzi o widoczność w tył to rewelacja w porównaniu z innymi samochodami jakimi miałem przyjemność jeździć, czujniki parkowania przydają się, aczkolwiek bez nich też idzie sobie elegancko poradzić. widoczność do przodu troszkę przysłania lusterko wewnętrzne i grube słupki. Ogólnie bardzo dobrze.
~Lolkosia
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Widoczność to jedna z największych zalet tego auta. Żadnych ograniczeń, wszystko jak na dłoni. Szeroka przednia szyba, tylna również. Szyby boczne duże, przejrzyste, żadnych zbędnych "upiększeń" ograniczających pole widzenia. Cofa się pewnie i bez obaw. No po prostu super.
~preux
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jest to kombi, w żadnym kombi nie ma super widoczności - jednak lusterka są ok. do tyłu przez szybe coś widać. Ja cofając do wiaty dotknąłem sie z belką drewnianą która była na wysokości znaczka opel poprostu nie widziałem. Trzeba mieć oczy z każdej strony to poprostu kombi.
~fredzio
Kombi 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
widoczność w przód raczej standardowa, bez problemów wszytko widać. Trzeba jedynie uważać na pole w okolicach przedniej lewej belki. Tyl jak to kombi .. kwestia przyzwyczajenia. Jeszcze nie uderzyłem zderzakiem, mimo ze nie mam czujników. Zona również :)
~rafix
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Tu niestety nie jest najlepiej - ale też coś za coś, uklad linii nadwozia ogranicza widoczność do tyłu, napisałem coś za coś bo jest to jedno z ładnieszych kombi w tym segmencie. Jak dla mnie 3,5 pkt - tyle nie moge dać więc daje 3 pkt.
~Marcin z Białegostoku
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność do przodu i tyłu jest dobra. Z przodu widoczność trochę ogranicza szeroki słupek. Natomiast patrząc do tyłu przeszkadza długość auta. Plus za lusterka wsteczne, które po odpowiednim ustawieniu ułatwiają parkowanie tyłem.
Opel Astra H Kombi