Lista ocen Opel Astra H Kombi (149) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr Struzik
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Generalnie porażka. Od maja tego roku jestem posiadaczem Astry III Kombi. Mimo że auto miało udokumentowany przebieg i historię serwisową (sprawdzaną w serwisie opla) włożyłem w to auto już prawie 10 tys. Zaczęło się od sprawdzenia i nabicia klimy w serwisie Opla. Pochodziła dwa dni bo okazało się że jest uszkodzona chłodnica(mechanik powiedział że często się to zdarza w tym modelu). Po miesiącu poszła hydrauliczna pompa sprzęgła - w serwisie...
~filippo5050
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Świetny samochód za świetne pieniądze w porównaniu do konkurencji. Za tą cenę możemy pomarzyć o a3/a4 bądź golfie z tego rocznika w dobrym wyposażeniu. Idąc w drugą stronę nie ufałbym kii ani innym tanim markom. Posiadam w rodzinie kię od 6 lat, gdzie samochód w momencie, w którym wyjeżdżał z salonu prezentował się naprawdę wyśmienicie, natomiast teraz robi się z niego powoli skarbonka. U mojej 5 letnej astry na nic takiego się nie zanosi ;)
~andy85@gazeta.pl
Kombi 1.6 ECOTEC 115KM 85kW
Kupiłem go dzięki stosunkowi cena wyjściowa/cena sprzedaży. Bez zbytnich targów dostałem 16% rabatu (12000 zł), no i jeszcze zaważył sentyment do marki oczywiście, ale gdyby nie ten rabat bez sentymentu zmieniłbym markę. Ceny aut w tym segmencie i z podobnym wyposażeniem są zbliżone. Wybór trudny, porównanie karkołomne (wiem, bo doświadczyłem), ale odpowiedni upust od razu przemawia do kieszeni i przymyka się oczy na brak schowków i mp3.
~Damian
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Nie ma się co oszukiwać, w cenie jaką oferuje opel, w żadnej innej marce nie otrzymamy tak młodego auta, niezawodnego oraz taniego w utrzymaniu samochodu. Trzeba pamiętać też o bardzo bogatym wyposażeniu, które posiada większość astr na rynku ( tempomat, klimatyzacja automatyczna, wielofunkcyjna kierownica itp ) i w tej klasie, w innej marce i oczywiście w tej cenie, raczej nie znajdziemy lepszego rozwiązania niż opel.
~Cafekarol
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
To jest auto kupione w Polskim salonie i niestety jestem zszokowany jak to po 3 latach rdzewieje. U mnie w obu drzwiach pod lusterami mam juz purchle rdzy i na 1 nadkolu. Kolega w bloku ma tą samą astrę i ma purchle pod ozdobną listwą na tylnej klapie. Mamy w domu Alfę 145 2000 rok - jestem z niej bardziej zadowolony a ma przebieg 280 tys.
~młody
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, za te pieniądze nie spodziewałem się tak dobrze utrzymanego i wyposażonego auta. Wszystkie szyby elektryczne, regulacja fotela góra dół, regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach, klimatyzacja auto., przednie światła przeciwmgielne, drewniane wstawki wewnątrz. Jest lepiej niż się spodziewałem.
~Protosi
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Za drogie jak na swoje właściwości jezdne, wykonanie. Za taką cenę powinno być bardziej dopracowane. Drażnią różne elementy jak skrzypiący fotel kierowcy, trzeszczące plastiki, odchodzące uszczelki w drzwiach. Natomiast LAKIER jest bardzo dobry i nie podatny na zarysowania. W tym aspekcie OPLOWI się udało. Rdza nam nie grozi.
~RoyRoy
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
tu powinno byc 4+ w sumie. korzystajac z niskiego zeszlorocznego euro, mam samochod z nowoczesnym silnikiem, mnostwem poduszek powietrznych, swietnym bagaznikiem i beznadziejnymi fotelami :) Usterki, ktore mnie dotykaja, niestety sa poruszane na forach, wyglada, ze to wada konstrukcji, a nie kwestia przypadku
~janek wisniewski padl
Kombi 1.4 TWINPORT ecoFLEX 90KM 66kW
Przy takim podejsciu salonow Opla nie moze byc lepiej. Za wersje 1.4 kombi lakier czarny metalik, klima elektroniczna i mnostwo bajerow (wlacznie ze skorzana kierownica) zaplacilem 55000. W tej cenie i wtym segmencie auto nie do pobicia. Szczegolnie, ze wersja kombi jest sporo wieksza od bardziej popularnego hatchbacka.
Dziennik kosztów dla Opel Astra H Kombi
6,7
8,6
9,7
~goniometr/at/wp.pl
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
auto nowe-wersja elegance+ (m.in. klima automat,alufelgi)kombi.Dodali mi jeszcze czujniki cofania,duży upust na opony zimowe z felgami stalowymi i parę innych dość istotnych rzeczy. Wyjechałem z salonu za 65 200.Chyba nie najgorzej za takie auto.Wolałbym diesla ale to jednak duuużo drożej.Diesel 1,3 to chyba za mały jak na to auto.
Opel Astra H Kombi