Lista ocen Opel Astra H Kombi (160) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filippo5050
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
W astrze przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu jest naprawdę bardzo dużo. Można tutaj usiąść bardzo wygodnie, regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach jest przy tym bardzo pomocna. Jestem osobą, która lubi siedzieć nieco dalej od kierownicy niż przeciętny kierowca, głowę mam na wysokości mniej więcej środkowego słupka. W niektórych samochodach przy takim ustawieniu fotela dla pasażerów z tyłu zostaje wolna przestrzeń, niestety nie tutaj....
~fredzio
Kombi 1.8 ECOTEC 125KM 92kW
Dla osoby 180 cm czy 160 spokojnie można ustawić sobie fotel czy kierownicę wiec plus, ale ... nie ma podłokietnika środkowego (przynajmniej moja wersja) i lewy łokieć nie dostaje oparcia na łokieć jakie jest na lewych drzwiach (tam gdzie przyciski od szyb). To znaczy ze nie skorzystacie z tej podpórki na łokieć :/ No chyba ze jesteście o wiele szersi ode mnie...od standardowej postury. Łokieć trzeba trzymać zaraz na załamaniu tapicerki kolo...
~Marcin z Białegostoku
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Przestrzeń dla kierowcy jak dla mnie wystarczająca (mam 173cm wzrostu). Ze względu na przesunięty do strony pasażera środkowy panel pasażer obok kierowcy ma trochę mniej miejsca. Z tyłu dużo miejsca dla 2 dzieci. Powiększony rozstaw osi w odmianie kombi mocno przekłada się na więcej miejsca z tyłu na nogi dla dorosłych pasażerów tylnej kanapy. Bagażnik kombi jest średnich rozmiarów, ale wystarcza na bagaże na 2 tygodniowe wczasy.
~TomekRak
Kombi 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Miejsca jest wystarczająco jednak więksi pasażerowie mogą mieć problemy, ja np mimo dostosowania fotela po pewnym czasie odczuwam, że prawym kolanem haczę o środkową konsolę, do tego musiałem naprawdę trochę poćwiczyć żeby dobrze dobrać sobie miejsce za kierownica tak żeby plecy nie bolały w krzyżu. Zdecydowanie lepiej pod kątem wygody siedzenie wypada Focus, a nawet Panda. Duży i ustawny bagażnik, jest super.
~masters
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Wnętrze może się podobać: siedzenia obszyte ciemną skórą, elegancko wykończone jasną nitką. Tak samo skórzane elementy boczków drzwi. Pierścienie wokół zegarów, dźwigni zmiany biegów chromowane. Ładny kokpit z materiałów dobrej jakości. Przestrzeń wystarczająca. Jeżeli ktoś planuje na dłuższe trasy jeździć w komplecie dorosłych osób - na pewno wygodniejsza będzie Vectra...
~Andrzej B.
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Mam 190 cm wzrostu i spędzałem w tym samochodzie po kilkanaście godzin dziennie - przejazdy ponad 1 000 km/dobę. I jestem bardzo zadowolony. Pasażerowie z tyłu mają trochę mniej miejsca na nogi niż w Passacie B5, który ma ten sam rozstaw osi. Moi pasażerowie mówili, ze w Passacie B5 było ciut lepiej, ale było gorzej w Skodzie Octavii II.
~Slawekch1971
Kombi 1.3 CDTI ecoFLEX 90KM 66kW
Z przodu przestrzeni jest wystarczająco (mam 184 cm) ale za to z tyłu troszkę brakuje.. Dla pasażerów może nie ale jak jest dziecko w foteliku... :-(( Ale za to bagażnik na piątkę. Duży i o prostych ścianach.. 500 litrów ale naprawdę jest gdzie włożyć bagaze dla trzech osób, zabawki, wózek głęboki... I zamyka się roleta :-))jak się dobrze upchnie..
~piotr00lodz
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Przy zakupie o przestrzeń bałem się najbardziej. Auto projektowane pod 2 osoby dorosłe i 2 dzieci z tyłu. Myslę że 4 wysokie osoby dorosłe mogą mieć lekki dyskomfort na długiej trasie. Napewno opcja przesuwanej tylniej kanapy rozwiązuje ww. problem. Ogólnie auto dla rodziny 2+2 jest OK. Bardzo duży bagażnik (chyba nawet lekko za duzy)
~DeVeDe
Kombi 1.6 turbo ECOTEC 180KM 132kW
Nie ma tu duzo miejsca. Pamietajmy ze to nie jest wielki Opel Omega. Miejsca tyle ile w innych autach tej klasy. Dla mnie jest to ilosc optymalna, zeby czuc sie w samochodzie dobrze. W 5 osob nie jezdze. Dla 4 osob jest ok. Bagaznik w tym kombiaku daje rade. Materac na lozko 2m na 1.5m zmiescil sie przy zlozonych fotelach.
~preux
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
No juz pisałem o tej przestrzeni co nieco wyżej mam 1,8m sredniej budowy jeździe mi sie dbd ale jak mi siądzie ktoś naprawdę zbudowany z boku to jest mi ciasno i czuje sie ściśnięty, ale tak jak pisałem zdawałem sobie z tego sprawę bo przeważnie jeżdżę sam i wtedy jest ok. dla kogoś kto potrzebuje więcej miejsca = vektra
Opel Astra H Kombi